Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
06.12.2018
894
0

У Херсон приїдуть 30 видавництв та півсотні авторів

У Херсон приїдуть 30 видавництв та півсотні авторів

У Херсоні з 14 грудня розпочнеться ІІІ Південний фестиваль книги та читання «Книжковий Миколай», у межах якого можна буде взяти автограф у письменника чи поета, поспілкуватися з ним та, що важливо напередодні новорічних та Різдвяних свят,  придбати гарну книгу до Дня Святого Миколая.

Про це ПІК повідомила директорка Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА Світлана Думинська.

«З 14 грудня у нас буде вже третій Південний фестиваль книги та читання «Книжковий Миколай. Він відбуватиметься у ККЗ «Ювілейний», там буде представлено більше 30 видавництв з України і більше 45 авторів. Будуть там і автограф-сесії, презентації книжок, авторів. Передбачена насичена програма. І головний меседж: найкращий подарунок дитині до Дня Святого Миколая – це книжка. На сторінці у Фейсбук «Книжковий Миколай» вже викладається, які саме автори будуть презентовані, про їх книги», - розповіла Світлана Думинська.

Вже відомо, що у межах ІІІ Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай», відбудуться зустрічі у КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара»

14 грудня о 12.00 на зустріч з Сергієм Пантюком – українським письменником, журналістом та видавцем.

У програмі – спілкування і презентація дитячих повістей письменника «Вінчі й Едісон» та «Тимко і гелготунчик Шкода».

Захід відбудеться на 3 поверсі книгозбірні у межах ІІІ Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай».

Херсонців запрошують також на зустріч з Жанною Куявою – українською журналісткою, письменницею, літературним критиком, авторкою романів «Нічниця», «Із медом полин», «Дерево, що росте в мені», «Гордієві жінки».

Свою зустріч з херсонцями Жанна назвала «Херсон: зустріч через три роки», адже в 2015 році вона зустрічалася в Херсоні зі студентами-філологами та читачами Гончарівки. 

Зустрічі з Жанною Куявою відбудуться 14 грудня о 14:30 та 15 грудня об 11:45 у відділі наукової інформації та бібліографії Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара (ІІІ поверх) у межах ІІІ Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай».

Довідки за телефонами: 32-18-30; 099-31-58-133.

 Ще одна зустріч - з українським письменником-мариністом, видавцем, перекладачем, автором книг «Вызывной канал», «Баркароли», «Весілля з Європою», «Левантійські канікули», «Нариси бурси», «Земля Георгія» Антоном Санченком.

Він – бувалий мореплавець. «Приходьте на зустріч з письменником – поговоримо про морські традиції, зануримось у глибини морського сленгу та пригодницькі розповіді, послухаємо цікавинки з історії рідного міста та дізнаємось таємницю «Львівського моря», - йдеться у повідомленні бібліотеки.

Поспілкуватися з Антоном Санченком можна буде 15 грудня о 14.00 у відділі краєзнавства (ІІ поверх). Захід проходитиме у межах ІІІ Південного фестивалю книги та читання «Книжковий Миколай». Довідки за телефонами: 42-43-19; 066-90-154-10.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину