Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
31.10.2019
1142
0

У Херсон прибули перші автобуси марки ЕТАЛОН

У Херсон прибули перші автобуси марки ЕТАЛОН

У Херсон прибули перші 3 автобуси із 16-ти, що були закуплені  під час процедури відкритих торгів у вересні. Про це ПІК повідомили у  прес-службі Херсонської міськради.

Автобуси марки ЕТАЛОН А08128 оснащені системами АВS і пожежогасіння, а також мають підлогу, зручну для перевезення пасажирів в інвалідному візку.

Учора спеціалісти управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради з прийому автобусів вже перевірили їх на відповідність усім технічним вимогам.

Начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку міськради Марина Віркун пояснила, що прописаним у тендерній документації вимогам відповідали щонайменше три торгових марки, а саме: «Богдан», «Еталон» (Україна) і «МАЗ» (Білорусь).

За результатами аукціону та автоматичної оцінки тендерних пропозицій, проведеної електронною системою закупівель «PROZORRO», було обрано автобуси ТОВ «ТД «ЕТАЛОН АВТО».

Вони відповідали усім технічним вимогам, тому не було законодавчих підстав відмовлятися  від договору.

Окрім того, тендерний комітет управління направив лист переможцю торгів з пропозицією знизити ціни на автобуси із урахуванням ситуації на ринку. У результаті вартість знизили до 2 ,1 млн грн за один автобус.

Загальна вартість договору (з урахуванням змін) склала 34, 56 млн грн.

Наступна партія автобусів надійде до Херсона уже найближчим часом.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину