Pik
Сьогодні, 28 Січня 2020
01.11.2017
638
0

У КП Дорожник розповіли про нову техніку для доріг

У Херсон прибула техніка з Німеччини – керівник КП "Дорожник"

У Херсон прибула техніка з Німеччини для КП «Дорожник» – асфальтоукладальник та фронтальний вантажник. Наразі провели тендер та чекають універсальну машину – зимою для прибирання снігу та обробки доріг, решту часу – самоскид.  Також планують придбати установку для ямкового ремонту українського виробництва.

Про це у Фейсбук повідомив керівник КП «Дорожник» Валентин Чесноков, передає ПІК.

«Сьогодні прийшла довгоочікувана техніка з Німеччини. Завтра зранку розвантаження, налагодження, навчання і запуск в експлуатацію. По порядку. Асфальтоукладальник Vogele 1300. 2007 року. Робоча ширина укладання 1,8-4,5 метра (те, що для міста і потрібно)», - написав Чесноков.

Він відзначив, що техніка не нова, але виходили з можливостей бюджету.

"Фронтальний навантажувач Bobcat. Універсальна техніка для міста. Нова італійська фреза для асфальту", - повідомив Чесноков про придбання для міста. 

«Так, ми ще провели тендер і чекаємо поставки універсальної машини. Взимку прибирання снігу і обробка доріг. В інший час самоскид. Найсучасніше обладнання. Техніка вже в Україні. 7-10 листопада виставка в Києві і наша машина побуде виставковим експонатом, а після відразу в Херсон. Завдяки PROZORRO ми отримали економію 181.000 грн при покупці машини», - написав керівник КП «Дорожник».

«Уже готовий до підписання договір і ми плануємо придбати на "здачу" установку для ямкового ремонту "МИРА 3". Техніка виробляється в Житомирі. Запатентована. Добре зарекомендувала себе в багатьох містах країни. Поставляється і в європейські країни», - повідомив Чесноков. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину