Сьогодні, 25 Листопада 2017
01.11.2017
426
0

У КП Дорожник розповіли про нову техніку для доріг

У Херсон прибула техніка з Німеччини для КП «Дорожник» – асфальтоукладальник та фронтальний вантажник. Наразі провели тендер та чекають універсальну машину – зимою для прибирання снігу та обробки доріг, решту часу – самоскид.  Також планують придбати установку для ямкового ремонту українського виробництва.

Про це у Фейсбук повідомив керівник КП «Дорожник» Валентин Чесноков, передає ПІК.

«Сьогодні прийшла довгоочікувана техніка з Німеччини. Завтра зранку розвантаження, налагодження, навчання і запуск в експлуатацію. По порядку. Асфальтоукладальник Vogele 1300. 2007 року. Робоча ширина укладання 1,8-4,5 метра (те, що для міста і потрібно)», - написав Чесноков.

Він відзначив, що техніка не нова, але виходили з можливостей бюджету.

"Фронтальний навантажувач Bobcat. Універсальна техніка для міста. Нова італійська фреза для асфальту", - повідомив Чесноков про придбання для міста. 

«Так, ми ще провели тендер і чекаємо поставки універсальної машини. Взимку прибирання снігу і обробка доріг. В інший час самоскид. Найсучасніше обладнання. Техніка вже в Україні. 7-10 листопада виставка в Києві і наша машина побуде виставковим експонатом, а після відразу в Херсон. Завдяки PROZORRO ми отримали економію 181.000 грн при покупці машини», - написав керівник КП «Дорожник».

«Уже готовий до підписання договір і ми плануємо придбати на "здачу" установку для ямкового ремонту "МИРА 3". Техніка виробляється в Житомирі. Запатентована. Добре зарекомендувала себе в багатьох містах країни. Поставляється і в європейські країни», - повідомив Чесноков. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1188
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1039
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину