Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
14.01.2020
610
0

У ХДУ започатковують нові традиції

У ХДУ започатковують нові традиції

13 січня у басейні Херсонського державного університету вперше відбувся благодійний захід для дітей з особливими потребами «Змінюємо світ разом». Про це повідомляє прес-центр ХДУ.

Херсонський державний університет має значні практичні і наукові напрацювання щодо соціальної адаптації «особливих» дітей, розвитку їх талантів та здібностей. Питанням інклюзії в університеті завжди приділяли значну увагу. Тож сьогоднішня благодійна акція стала логічним продовженням тієї великої роботи, що вже багато років поспіль проводиться у виші.

Як підкреслив ректор ХДУ Олександр Співаковський, за сприяння якого відбувається благодійна акція, молодь повинна отримувати в університеті не лише освіту, а й розвиватися духовно. Проблеми соціалізації людей з особливими потребами залишаються актуальними для нашого суспільства.

«Включення особливих дітей у звичайне життя є важливою ознакою гуманного суспільства. Гості, яких ми сьогодні запросили на благодійний захід, повинні відчути тепло та любов наших сердець.», – зазначив очільник вишу у своєму вступному слові.

За словами Олександра Співаковського, благодійні заходи під назвою «Змінюємо світ разом» планується проводити двічі на рік – у період новорічних свят та 1 червня, у День захисту дітей.

Долучилися до новорічних привітань й самі гості. Справжнім подарунком для усіх присутніх стала святкова театралізована постановка у їхньому виконанні. Та як належить 13 січня, у Старий Новий рік, діти щедрували і, звісно, отримали подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Зазначимо, що при будівництві басейну ХДУ було заплановано створити у спортивному комплексі умови для людей з особливими потребами. Сьогодні для відвідувачів цієї категорії тут виділені спеціальні години і створені належні умови для занять. Опікуються ними студенти-волонтери факультету фізичного виховання та спорту.

У ході благодійного заходу вихованці Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи для дітей з інвалідністю вправно продемонстрували на плавальних доріжках свої здібності й навички.

Подібні благодійні заходи вкрай необхідні для дітей з особливими потребами, зазначають їх тренери і батьки. Для них це неабиякий прояв волі й мужності. І чим більше вони долучаються до таких свят, тим міцнішою стає їхня віра в себе, свої сили, та з’являється додатковий стимул прагнути кращих результатів. Тож хтозна, можливо, у майбутньому саме ці діти увійдуть до збірних команд параолімпійських ігор.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину