Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
27.12.2017
625
0

У ХДУ відкрили унікальні лабораторії

У ХДУ відкрили унікальні лабораторії

У  Херсонському державному університеті відкрили унікальні лабораторії робототехніки (на факультеті фізики, математики та інформатики) та молекулярної біології (на факультеті біології, географії та екології).

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК.

«Сьогодні на Херсонщині важлива подія. Ми відкриваємо унікальні лабораторії, які дозволять підвищити якість підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії в галузі біології зі спеціалізацій «Молекулярна біологія», «Імунологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем» та сприяти підготовці як вчителів біології так і медичних біологів», -  цитує Андрія Гордєєва сайт ОДА.

Відкриття двох лабораторій відбулося за підтримки народного депутата України Олександра Співаковського.

«Дякую позиції Міністерства освіти і науки України, міністру освіти Лілії Гриневич за підтримку фінансування таких навчальних лабораторій. В тих умовах, коли в Україні немає збалансованого доступу до якісної освіти, ми маємо співпрацювати з органами місцевої влади та розвивати Херсонщину», - прокоментував Олександр Співаковський.

У лабораторії, розташованій на факультеті Фізики, математики та інформатики, студенти зможуть збирати та програмувати розумні пристрої з використанням Arduino, Raspberry Pi та Lego MindStorm. Однак, лабораторія має потужний потенціал не тільки для майбутніх інженерів-програмістів, а і для майбутніх учителів природничо-математичних дисциплін, зокрема для розвитку STEM-освіти в області.

У кабінеті буде використовуватись програмне середовище LEGO WeDo 2.0 спеціально розроблене для дітей молодшого шкільного віку. Складний і незрозумілий код в ньому замінюють графічні елементи (піктограми). Діти можуть змінювати параметри і спостерігати за відповідними змінами в поведінці робота, це вчить їх системно мислити, в школярів з'являються перші уявлення про найпростіші алгоритми.

На факультеті біології, географії та екології Херсонського державного університету з 2014 працює навчально-наукова лабораторія молекулярної біології. Наразі відбувається суттєво доукомплектування лабораторії надсучасним обладнанням, що значно розширює спектр наукових досліджень в галузі аналізу ДНК та РНК, культивування організмів, імунології, імунобіотехнології, молекулярної систематики тощо.

4

2

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину