Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
16.07.2019
3936
0

У ХДУ відбувся запуск сучасного плавального басейну

У ХДУ відбувся запуск сучасного плавального басейну

16 липня у Херсонському державному університеті відбувся запуск сучасного плавального басейну.

Його будівництво розпочалося у жовтні 2018 року за ініціативи народного депутата України, обраного ректора ХДУ Олександра Співаковського та всебічного сприяння обласної влади.

«Для нас дуже важливо, щоб ХДУ став сучасним майданчиком для капіталізації наших студентів. Ми взяли курс на те, щоб створювати тут комфортне середовище, яке буде забезпечувати молоді, окрім освітньої траєкторії, ще й траєкторії, пов’язані з розвитком особистості, здоров’ям, спортом. Інвестиції в університети, в молодь необхідно розглядати насамперед як інвестиції в майбутнє», - розповів обраний ректор Олександр Співаковський.

Станом на сьогодні це найбільший професійний плавальний басейн такого рівня у Херсоні. В майбутньому тут планується проводити змагання не лише університетського, а й всеукраїнського і навіть міжнародного рівня.

Та найголовнішим є те, що басейн ХДУ буде відкритим для всіх херсонців. Як повідомили у ректораті вишу, рішення про це було прийнято ще на стадії проектування комплексу. Уже зараз розробляються квоти на відвідування басейну для різних категорій мешканців міста.

Зрозуміло, що у пріоритеті будуть студенти, школярі і вихованці дитячих садочків Херсона.


«Сучасний басейн ХДУ стане частиною всієї спортивної інфраструктури міста. Ми прагнемо до того, щоб молоде покоління херсонців було спортивним і здоровим. А наш університет став потужним освітнім, культурним, а тепер уже й спортивним, центром усього півдня України», - підкреслив О.Співаковський.

Для довідки. Басейн ХДУ має шість доріжок довжиною 25 метрів (кожна по 2.5 метри завширшки), по дві роздягальні і душові. Спортивний комплекс також оснащений найсучаснішими системами очищення води і повітря, а також енергозберігаючою системою опалення. Подбали тут і про людей з особливими потребами, для них передбачено спеціальний пандус.

У заході взяли участь представники влади різних різних рівнів, освітянської спільноти, громадськості, журналісти , блогери, для яких було проведено оглядову екскурсію.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину