Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
24.03.2019
859
0

У ХДУ розповіли про їдальню

У ХДУ тривє будівництво їдальні для студентів

Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи ХДУ Максим Вінник розповів про мету облаштування їдальні:

 

-       Вивчивши проблеми студентів, ми дійшли висновку, що якісне харчування є основним критерієм, який допоможе молоді навчатися, не відволікатися на те, що вони споживають неякісну їжу, позбавить необхідності носити з собою перекуси з дому.

file 

Ідея з’явилася близько 10 років тому, тож питання облаштування їдальні є нагальним. Однак, знайти людей, які могли б реалізувати цю ідею, було не дуже просто. Знадобився приблизно рік, аби владнати питання з орендою, залучити інвесторів для будівництва. До пошуку останніх залучилися і місто, і область, і обраний ректор ХДУ Олександр Співаковський.


 

Максим Вінник повідомив, що зараз готуються документи, які дозволять запустити роботу їдальні. Відкривати її планують 21 серпня, тож вже з 1 вересня студенти матимуть змогу якісно харчуватися. Вимога керівництва університету – демократичні ціни (ще один плюсик до списку). Меню міститиме комплексні страви, однак вимогливі клієнти також зможуть задовольнити свої смаки. Проректор зазначив, що поїсти зможуть не лише студенти, а й викладачі, гості університету. Тож ніхто голодним не залишиться!


ремонт 

Працюватиме їдальня з самого ранку – якщо не встигли поснідати вдома, то є можливість зробити це в університеті. Заняття часто тривають до самого вечора, а отже можливість скористатися послугами харчування буде і тоді. 
Площа їдальні – приблизно 2 тис. м2. Кухня знаходиться в закритому приміщенні, спроектована за сучасними вимогами. Страви готуватимуться на місці зі свіжих продуктів.

На території також є дві зони, на яких будуть розміщені кафетерій та піцерія з прямим виходом у парк. Інший вихід веде до басейну, тобто повний комплекс: навчайся, харчуйся, займайся, оздоровлюйся.

 

Автор тексту та фото Марина Азізова

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину