Pik
Сьогодні, 23 Травня 2019
21.05.2018
2229
0

У ХДУ готуватимуть медиків

У ХДУ готуватимуть медиків

Херсонському державному університету надано ліцензію на підготовку фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю медицина. Про це повідомляється на офіційній сторінці ХДУ у Фейсбук, передає ПІК

«Відповідно до рішення Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 15 травня 2018 року протокол № 94/2 та наказу МОН України від 15.05.2018 № 666-л «Про ліцензування освітньої діяльності» Херсонському державному університету надано ліцензію на підготовку фахівців за другим (магістерським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 222 Медицина, (ліцензований обсяг підготовки – 150 осіб)», - йдеться у повідомленні.

"Ну що ж от воно (Раніше не можна було говорити)! Довгождане диво! ХЕРСОНЩИНА має свою спеціальність - МЕДИЦИНА! До цього йшли довго - 27 років! Але маємо результат - МЕДИЧНОМУ ФАКУЛЬТЕТУ БУТИ! Багато хто не вірив в це! Багато було скептиків, нарікань! Але ж все ж таки це є! Пишаюсь тим, що Херсонщина це здобула!", - прокоментував у Фейсбук Директор Департамент освіти, науки та молоді Євген Криницький.

Як раніше передавав ПІК, Генічеське медучилище увійде до складу ХДУ.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину