Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
17.07.2019
1769
0

У Гусєва з'явився ще один радник

У Гусєва з

Колишній херсонець, а нині житель Києва Кирило Сергєєв радитиме Гусєву на громадських засадах. Про це він сам написав на своїй сторінці в facebook, повідомляє МОСТ.

«Вже тиждень в Херсоні допомагаю Юрію Гусєву. Ще живучи в Херсоні, не міг зрозуміти причин бідності регіону, тепер отримав шанс допомогти Юрі витягнути регіон з лайна. За останній тиждень провів десятки зустрічей з місцевими ... усіма - браконьєрами і легальними рибалками, контрабандистами і правоохоронцями, підприємцями, фермерами та чиновниками. Слухав їх історії, і намагався зрозуміти правила місцевого життя, точніше - життя без правил », - написав він.

Допомагати Гусєву Сергєєв буде безкоштовно.

«Мій юридичний бізнес в Києві добре розвивається, я поступово збираю гроші на власну квартиру, законно заробляючи і сплачуючи податки. Кинути все заради посади - це занадто ризиковано в моєму випадку. Тому, я буду допомагати Юрі в якості радника на громадських засадах, перебуваючи між Києвом і Херсоном », - написав він.

Кирило Сергєєв був активним діячем суспільно-політичного життя Херсона кінця 90-х - початку 2000-х років. Має адвокатське свідоцтво, співзасновник юридичної фірми «Ігнатов і Сергєєв». Воював у складі батальйону «Айдар». Активно займається роботою з ветеранами.

У 2014 році балотувався в парламент як самовисуванець по 217 округу.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину