Pik
Сьогодні, 11 Июля 2020
12.11.2018
660
0

У групах дитячого садочка 10-11 градусів: ліжка малюків прогрівають пляшками з гарячою водою

У групах дитячого садочка 10-11 градусів: ліжка малюків прогрівають пляшками з гарячою водою

31 заклад освіти у Херсоні досі без опалення, і це не зважаючи на середньодобову температуру +2.2°. Про те, як гріють малюків у Херсоні кореспонденту ПІК розповіла директор Дошкільного навчального закладу №85 загального розвитку «Усмішка» Наталія Компаній.

Дитячий садочок №85 один із тих освітніх закладів Херсона, які мають опалюватись від Херсонської ТЕЦ, однак тепла – немає, і коли буде – не відомо, адже підприємство не отримало номінації на газ.

«Що залежить від мене як від керівника: я обігрівачі дала в групи, сказала – вмикайте, щоб дітям було тепло. Управління (управління освіти Херсонської міськради – ред.) заборгованості за опалення не має. Ми готові прийняти тепло. В цьому році я як керівник в першу чергу зайнялась питанням опалення – замінили повністю у підвалі систему опалення. Ми готові прийняти тепло, але ТЕЦ відповідає – чекайте», – пояснює Наталія Компаній.

Температура повітря у групах садочка без обігрівача 10-11 градусів. За годину до того, як мають прийти вихователі та діти вмикаються обігрівачі – і максимум прогрівають повітря до 18 градусів. Щоб не вкладати дітей у холодні ліжечка – їх прогрівають плашками з гарячою водою, а потім малюків вкривають двома ковдрами.

«У нас обігрівачі масляні, для дітей це безпечно. Ми не вмикаємо обігрівачі небезпечні для дітей», – пояснює Наталія Компаній, проте наголошує, що обігрівач все одно не здатен прогріти групу так, щоб дітям було тепло. Тому вона рекомендує батькам за можливості залишати дітей вдома, або хоча б забирати їх перед обіднім сном, поки питання з опаленням не буде вирішено.

Нагадаємо, ПІК вже повідомляв про те, що діти, які не відвідують школи та садки, у яких відсутнє теплопостачання, вважатимуться відсутніми з поважних причин.

Читайте також: Херсон у заручниках: держава має визначитися з ТЕЦ?

                           Херсонська ТЕЦ розпочне опалювальний сезон без номінації на газ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину