Pik
Сьогодні, 20 Червеня 2019
25.09.2018
1056
1

У готелі Скадовська транслюють російські пропагандистські телеканали

У готелі Скадовська транслюють російські пропагандистські телеканали

Про те, що водному з готелів Скадовська транслюють пропагандистські російські телеканали, повідомив на своїй сторінці у Фейсбук користувач Denis Kravetz, передає ПІК. Він також публікує відеодоказ.

«Звертаюсь на лише до місцевої влади Херсонської області, але й до національної (центральної) влади країни», - написав він.

«Так от, кілька днів тому я був у Скадовську і в одному з готелів виявив, що по ТБ йдуть всі основні пропагандистські канали країни - агресора. Вважаю, що саме через це, у тому числі, й приходять до нас танки російського світу», - написав він, закликавши владу відреагувати.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Сергій, 25.09.2018
Хіба тільки в отелях. Цього літа я також був у Скадовську. Можу підтвердити, що всі матчі чемпіонату світу з футбьолу в містах відпочинку транслювалися з російських телеканалів, притому, що в самому Скаховську є телевежа і антена там май же не потрібна. В приватних сільських магазинах Скадовського району та і Каланчацького також встановлені супутникові антени, там також цілодобовопоказує тільки російське телебачення

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину