Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
31.05.2019
210
0

У Гончарівці триває виставка вишитих картин Діани Баліної (ВІДЕО)

У Гончарівці триває виставка вишитих картин Діани Баліної (ВІДЕО)

Вишиті картини херсонської дизайнерки Діани Баліної презентує Херсонська обласна бібліотека імені Олеся Гончара. У своїх роботах майстриня поєднує різні техніки: від вишивки бісером до в’язання. Поспілкувалися сьогодні з авторкою колекції "Краса навколо" й кореспонденти Суспільного.

Діана Баліна за фахом дизайнерка реклами, та справжнє самовираження знаходить у вишиванні картин, говорить жінка. У колекції, що представлена у бібліотеці імені Олеся Гончара, сім робіт. На створення деяких, за словами майстрині, вона витратила не один рік.

"Деякі картини вишивалися за схемами, інші картини сучасні технології дозволяють створювати самостійно з будь-яких зображень. Тобто це може бути якась картинка з інтернету, яка сподобалась, скажімо це може бути картинка "Лев". Я її створювала із магніту для холодильника. Я його сфотографувала – це мені привезла подруга, дуже гарний, зі Львова. Я цю картину перетворила у схему для вишивки – і вийшла ось така прекрасна робота", - каже Діана Баліна, авторка виставки "Краса навколо".

Діана Баліна в обласній бібліотеці імені Олеся Гончара виставляється вперше, говорить керівниця відділу мистецтв Тетяна Краснолуцька:

"Всі, хто в нас виставляється вперше, – це ніби як поштовх для подальшої творчості. Тоді у нас ніби злітають ці автори, і продовжують виставлятися, працювати ще яскравіше. Діана Баліна дуже талановита дівчина, її вишиті роботи – це хрестиком в основному. І треба сказати, що в неї таке професійне бачення, вона дизайнерка за фахом. Дуже гарне і оздоблення робіт, дуже приємні кольори підбирає, підключає фантазію до своїх робіт, і в цілому з’являються такі роботи, які дуже зацікавили наших користувачів. І треба сказати, що виставка користується попитом".

Всі роботи Діани вишиті хрестиком, окрім однієї – картини "Жар-птиця", у якій авторка поєднала різні текстури.

"Тут в основі оксамит, тобто оксамитовий папір. Я хотіла поєднати його з золотом. Тобто хотілося, щоб картина вийшла не пафосна, в стилі ретро. Хотілося поєднати її із сучасністю. І тому я обрала графічний стиль. Ця жар - птиця символізує для мене свободу особистості, натхнення. Я знайшла лак для нігтів, який дуже гарно передавав текстуру золота, і дуже добре поєднувався з цим оксамитовим папером", - розповідає Діана Баліна.

У своїх роботах Діана поєднує різні техніки: вишивку, живопис, в’язання, створюючи об’ємні елементи. У сюжетах багато фантастичного, щоб уяві глядача було де розгулятися, говорить авторка колекції. Виставка картин Діани Баліної триватиме до кінця червня.

Олена Протопопова, Ігор Педченко.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину