Сьогодні, 25 Листопада 2017
Гаряча новина
21.09.2017
185
0

У Голопристанському районі карантинні заходи через АЧС

У вівторок,  19 вересня, у  с. Бехтери Голопристанського району Херсонської області, в одному з особистих селянських господарств по вулиці Лебедина виявлено труп свині, у якої при розтині було виявлено ознаки АЧС (африканська чума свиней).

Про це передає ПІК з посиланням на Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи  ОДА.

«На території особистого селянського господарства виявлено 1 (один) труп свині, у якої при розтині було виявлено ознаки АЧС. Труп свині було герметично запаковано та відправлено для вірусологічного та бактеріологічного досліджень до Херсонської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Проведено патологоанатомічний розтин трупа свині з відбором патологічного матеріалу. Зразки патологоанатомічного матеріалу відібрано для вірусологічного та направлено в Дніпропетровську регіональну державну лабораторії ветеринарної медицини», повідомляють у Департаменті.

Проведено дезінфекцію подвір’я, приміщення, де утримувалась загибла свиня, автотранспорту, причепу  та інвентарю. Обладнано дезкилимки, які заправлені дезрозчином на всіх входах – виходах з подвір’я.

Начальник Голопристанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області видав розпорядження від 19.09.2017 р № 1 щодо підозри на захворювання АЧС в селі Бехтери Голопристанського району в особистому селянському господарстві. Проводяться карантинні заходи щодо африканської чуми свиней в межах визначених територій захисту та нагляду.

Зона спостереження (нагляду) Голопристанський район села Новочорномор'є – 28 гол., Чорноморське – 125 гол., Суворовка – 45 гол., Лиманівка – 25 гол., Збур'ївка – 16 гол., Тендрівське – 7 гол., Олексіївка – 75 гол., Нововолодимирівка – 111 гол., Новофедорівка – 45 гол., Зеленотропінське – 65 гол., Долматівка – 420 гол, Облої – 3 гол.

20.09.2017 року о 14:00 на засіданні комісії ТЕБ і НС подвір’я визнано карантинною зоною.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1187
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1039
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину