Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2018
Гаряча новина
21.09.2017
43
0

У Голопристанському районі карантинні заходи через АЧС

У Голопристанському районі-карантинні заходи через африканську чуму свиней

У вівторок,  19 вересня, у  с. Бехтери Голопристанського району Херсонської області, в одному з особистих селянських господарств по вулиці Лебедина виявлено труп свині, у якої при розтині було виявлено ознаки АЧС (африканська чума свиней).

Про це передає ПІК з посиланням на Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи  ОДА.

«На території особистого селянського господарства виявлено 1 (один) труп свині, у якої при розтині було виявлено ознаки АЧС. Труп свині було герметично запаковано та відправлено для вірусологічного та бактеріологічного досліджень до Херсонської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби. Проведено патологоанатомічний розтин трупа свині з відбором патологічного матеріалу. Зразки патологоанатомічного матеріалу відібрано для вірусологічного та направлено в Дніпропетровську регіональну державну лабораторії ветеринарної медицини», повідомляють у Департаменті.

Проведено дезінфекцію подвір’я, приміщення, де утримувалась загибла свиня, автотранспорту, причепу  та інвентарю. Обладнано дезкилимки, які заправлені дезрозчином на всіх входах – виходах з подвір’я.

Начальник Голопристанського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області видав розпорядження від 19.09.2017 р № 1 щодо підозри на захворювання АЧС в селі Бехтери Голопристанського району в особистому селянському господарстві. Проводяться карантинні заходи щодо африканської чуми свиней в межах визначених територій захисту та нагляду.

Зона спостереження (нагляду) Голопристанський район села Новочорномор'є – 28 гол., Чорноморське – 125 гол., Суворовка – 45 гол., Лиманівка – 25 гол., Збур'ївка – 16 гол., Тендрівське – 7 гол., Олексіївка – 75 гол., Нововолодимирівка – 111 гол., Новофедорівка – 45 гол., Зеленотропінське – 65 гол., Долматівка – 420 гол, Облої – 3 гол.

20.09.2017 року о 14:00 на засіданні комісії ТЕБ і НС подвір’я визнано карантинною зоною.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину