Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2018
27.03.2018
398
0

У Голій Пристані неплатники аліментів працюватимуть вантажниками

У Голій Пристані неплатники аліментів працюватимуть вантажниками

Закон, що вступив в дію 6 лютого 2018 року, передбачає такий вид покарання для злісних неплатників аліментів, як суспільно корисні роботи. Перелік об’єктів та види оплачуваних суспільно корисних робіт визначають органи місцевого самоврядування. У Голій Пристані збираються затвердити подібний перелік. Відповідний проект рішення виносять на розгляд міських депутатів.

Про це повідомляє ПІК з посиланням на прес-службу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

У документі сказано, що об’єктами для виконання оплачуваних суспільно корисних робіт є котельні комунального підприємства «Міськтеплокомуненерго». Злісні неплатники аліментів будуть там розвантажувати тверде паливо.

 Наразі у Голій Пристані потенційними працівниками-вантажниками є 3 громадян, які разом заборгували власним дітям більше 56 тисяч гривень аліментів.

Що таке суспільно корисні роботи? За поданням виконавця, суд притягає боржника до адміністративної відповідальності, що полягає у виконанні у вільний від роботи чи навчання час оплатних суспільно корисних робіт. Це може бути прибирання вулиць, фарбування будівель тощо строком від 120 до 240 годин, але не більше ніж 8 годин на добу.

Плата, що нараховується боржнику за виконання такої роботи, автоматично перераховується на відповідний рахунок виконавця для подальшого погашення аліментної заборгованості.

Читайте також:

На Херсонщині з боржників стягнули майже 4 млн грн аліментів

Злісних неплатників аліментів затримують на кордоні

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину