Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
22.10.2019
541
0

У Гола Пристань: "Становлення та перспективи розвитку кластерної системи на Херсонщині"

У Гола Пристань: "Становлення та перспективи розвитку кластерної системи на Херсонщині"
Херсонщину відвідали представники Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України. Голова Ради Всеукраїнської Федерації роботодавців України у сфері туризму Тетяна Тимошенко та її заступник Павло Бабенко познайомилися з представниками туристичного кластеру «Таврійське екооздоровлення», який було створено влітку. Мета, яку ставить гостя та її команда – створення в Україні цілісної системи туристичних кластерів, що працюватимуть як єдиний організм. Прогнозується, що в систему буде включено більш ніж 365 туристичних кластерів на території України.
 
  Під час дводенного візиту у Голій Пристані відбулося засідання круглого столу на тему «Становлення та перспективи розвитку кластерної системи на Херсонщині». Присутні говорили про реальні проблеми у питанні розвитку туризму та їх вирішення шляхом формування туристичних кластерів, створення нових туристичних продуктів, механізми та цифрові інструменти інвентаризації туристичного потенціалу та просування туристичних продуктів.
 
  В рамках круглого столу між Департаментом туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації та Всеукраїнським об’єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська Федерація роботодавців України у сфері туризму» було укладено Меморандум про співробітництво та партнерство у сфері розвитку туристичного потенціалу Херсонської області.
 
  Предметом Меморандуму є співпраця Департаменту та Об’єднання у межах визначеної законом компетенції з метою створення сприятливих організаційних та економічних умов для розвитку туристичного потенціалу Херсонської області, раціонального використання туристичних ресурсів, підвищення конкурентоспроможності регіону на міжнародному туристичному ринку, в тому числі через підтримку пріоритетних напрямів туристичної діяльності, залучення інвестицій у розбудову туристичної інфраструктури та індустрії гостинності, розширення міжнародного співробітництва, розвиток рекреаційних територій.
 
  «Впевнені, що підписання Меморанду стане важливим рушієм для розвитку системи туристичних кластерів на Херсонщині та безсумнівно позитивно вплине на реалізацію туристичного потенціалу області», - підкреслила директор Департаменту туризму та курортів Тетяна Волинець.
Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину