Pik
Сьогодні, 24 Октября 2020
02.08.2019
1570
0

У Генічеську відбудеться Всеукраїнський фестиваль національних культур «Таврійська родина»

У Генічеську відбудеться Всеукраїнський фестиваль національних культур «Таврійська родина»

Перлиною культурного життя області є щорічний Всеукраїнський фестиваль національних культур «Таврійська родина», який щорічно проходить у місті Генічеську. У цьому році фестиваль-ювіляр, Святу миру та дружби народів виповниться 20 років. Знову тепле, лагідне Азовське море щиро огортає своїми прозорими хвилями талановитих учасників фестивалю.. В ювілейну дату 29-31 серпня  різними мовними діалектами загомонять простори Генічеська, зустрінуться давні, добрі друзі, знайомляться з новими на сонячній, родовитій Херсонщині. Про це Пік повідомили в Управлінні культури ХОДА.

Нині у фестивалі приймуть участь художні аматорські національні колективи з  різних регіонів України

Програма  театралізованого свята входить, вже, традиційно, помпезна та велична багатонаціональна хода Дружби,виставка декоративно-ужиткового мистецтва, презентація національної випічки, солодощів, концертні програми національних колективів, презентація творчих доробок самодіяльних авторів пісень, проведення національних ігор та , звичайно, святковий гала концерт в центрі міста

Фестиваль національних культур – це дійсно велике родинне свято з особливим колоритом та різнобарв’ям діалектів. Де кожного року єднаються в колі братерства мистецькі доробки представників різних національностей.

Свято миру та добра, дружніх обіймів та порозуміння буде й надалі крокувати на привітній Херсонській землі.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину