Pik
Сьогодні, 30 Березня 2020
21.01.2018
694
0

Генічеськ зацікавився будівництвом сучасної системи канілізації

У Генічеську шукають інвестора для будівництва вакуумної каналізації

На міському пляжі Генічеська за кошти, залучені з державного бюджету за допомогою народного депутата Сергія Хланя буде побудована вакуумна каналізація, повідомляє Новий візит.

Ця сучасна технологія, яка однією з перших застосована в Генічеську, настільки вразила керівництво міста, що тут задумалися про будівництво вакуумної каналізації в інших частинах Генічеська.

З цією метою, Олександр Тулупов їздив до Києва, де зустрівся з керівництвом компанії "Полімерконструкція". Сторони обговорили подальші перспективи будівництва вакуумної каналізації в Генічеську, яка навіть дасть можливість позбутися від підтоплення.

На жаль, на подальше будівництво вакуумної каналізації поки не вдається залучити державне фінансування. Хоча, якби Генічеськ став частиною об'єднаної територіальної громади, то міг отримати 30 млн гривень від держави.

В даний час міською радою ведеться робота по залученню інвестора, в тому числі і на умовах часткового фінансування. З одним з таких інвесторів мер Генічеська зустрічався в столиці. Але подробиці переговорів поки не розголошуються.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину