Pik
Сьогодні, 14 серпень 2018
09.03.2018
561
0

Тема номер один для Генічеська

У Генічеську просять підтримати акцію студентів

У Генічеську 9 березня проведуть акцію – студенти місцевого медучилища збиратимуть підписи на підтримку свого навчального закладу.

Про це повідомляє «Новий візит», передає ПІК.

Такою є реакція на наміри облради реорганізувати Генічеське медучилище у філію Бериславського медколеджу.

Акція розпочнеться 9 березня о 11 годині біля магазину АТБ, Центрального ринку, медучилища та центральної районної лікарні. В училищі просять місцевих жителів  підтримати акцію. 

Як відзначає «Новий візит», тема реорганізації стала темою №1 в Генічеському районі, що межує з Кримом і загрожує масовими протестами.

Читайте також: Генічеське медучилище: "злити" чи оптимізувати

Натомість, в облраді інформують про створення робочої групи з питань вивчення використання матеріально-технічної бази Генічеського медичного училища. До 1 квітня робоча група повинна виїхати в Генічеське медучилище.

Як запевняють в облраді, лише після вивчення питання проект рішення про реорганізацію “Генічеського медичного училища” Херсонської обласної ради буде винесено на сесію. Примусово закривати і насильно приєднувати, мовляв, ніхто не збирається.

Також в облраді пояснюють, що раніше правління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату Херсонської обласної ради проаналізувало діяльність училища.

У грудні 2017 року постійна комісія обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності прийняла рішення ліквідувати Генічеське училище шляхом злиття з Бериславським мед коледжем, і тоді голова облради прийняв рішення про створення робочої групи з питань вивчення використання матеріально-технічної бази закладу.

Нагадаємо, раніше в облраді вирішили «реорганізувати» бібліотеки та ліквідувати Обласну інспекцію по охороні пам'яток історії та культури Херсонської області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину