Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
20.01.2018
377
0

У Генічеську почав діяти пілотний проект "Шлюб за добу"

У Генічеську почав діяти пілотний проект "Шлюб за добу"

У місті Генічеськ запрацював пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу».

Про це повідомляє прес-служба головного територіаьного управління юстиції у Херсонській області, передає ПІК.

У перший день новою послугою скористалися 2 пари. Молодята спеціально приїхали з тимчасового окупованого Криму до Генічеська,щоб узаконити свої стосунки і отримати легальне українське свідоцтво про шлюб.

Нагадаємо, у м.Херсоні пілотний проект «Шлюб за добу» діє з жовтня 2016 року. Новація надає можливість закоханим зареєструвати свої стосунки всього за одну добу та без зайвих зволікань. За 2017 рік більше 600 громадян скористались послугою. У зв’язку з великою популярністю проекту у м.Херсон, дію сервісу «Шлюб за добу» розширено тепер і на місто Генічеськ.

Бажаючі зареєструвати шлюб за 24 години у Генічеську, мають звернутися до комунального підприємства «Міська кіномережа» за адресою м. Генічеськ, вул. Центральна,3, кінотеатр «УКРАЇНА», тел.: +38 (096) 723-72-44.

Для реєстрації шлюбу потрібно:
1.Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.
2. Пред`явити квитанції про оплату організатору державної реєстрації.
3. Зявитись в призначене місце, у визначений час з оригіналами пакету необхідних документів для реєстрації шлюбу і квитанціями про оплату державного мита і платних послуг.

Необхідний павкет документів включає в себе:
1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо Замовником є іноземець, особа без громадянства,додаєтьбся документ, що підтверджує законність його (її) перебування на територоії України.
2. У разі, якщо Замовники або один з них раніше перебували у шлюбі, - документи, що ідтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідотство про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідотство про смерть одного з подружжя, тощо).
3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

У випадку виникнення питань щодо подачі документів, звертатися за адресою:
Гєнічеський районний відділ державної реєстраці їактів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: м. Генічеськ, вул. Центральна 1А, тел.: (05534) 32341

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину