Pik
Сьогодні, 24 Февраля 2018
20.01.2018
188
0

У Генічеську почав діяти пілотний проект "Шлюб за добу"

У Генічеську почав діяти пілотний проект "Шлюб за добу"

У місті Генічеськ запрацював пілотний проект Міністерства юстиції «Шлюб за добу».

Про це повідомляє прес-служба головного територіаьного управління юстиції у Херсонській області, передає ПІК.

У перший день новою послугою скористалися 2 пари. Молодята спеціально приїхали з тимчасового окупованого Криму до Генічеська,щоб узаконити свої стосунки і отримати легальне українське свідоцтво про шлюб.

Нагадаємо, у м.Херсоні пілотний проект «Шлюб за добу» діє з жовтня 2016 року. Новація надає можливість закоханим зареєструвати свої стосунки всього за одну добу та без зайвих зволікань. За 2017 рік більше 600 громадян скористались послугою. У зв’язку з великою популярністю проекту у м.Херсон, дію сервісу «Шлюб за добу» розширено тепер і на місто Генічеськ.

Бажаючі зареєструвати шлюб за 24 години у Генічеську, мають звернутися до комунального підприємства «Міська кіномережа» за адресою м. Генічеськ, вул. Центральна,3, кінотеатр «УКРАЇНА», тел.: +38 (096) 723-72-44.

Для реєстрації шлюбу потрібно:
1.Здійснити оплату державного мита і платних послуг за отриманими реквізитами.
2. Пред`явити квитанції про оплату організатору державної реєстрації.
3. Зявитись в призначене місце, у визначений час з оригіналами пакету необхідних документів для реєстрації шлюбу і квитанціями про оплату державного мита і платних послуг.

Необхідний павкет документів включає в себе:
1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо Замовником є іноземець, особа без громадянства,додаєтьбся документ, що підтверджує законність його (її) перебування на територоії України.
2. У разі, якщо Замовники або один з них раніше перебували у шлюбі, - документи, що ідтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідотство про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідотство про смерть одного з подружжя, тощо).
3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

У випадку виникнення питань щодо подачі документів, звертатися за адресою:
Гєнічеський районний відділ державної реєстраці їактів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: м. Генічеськ, вул. Центральна 1А, тел.: (05534) 32341

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину