Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2018
27.03.2018
370
0

У Генічеську хочуть обновити дружбу з грузинським побратимом Озургеті

Генічеськ хоче обновити дружбу з грузинським побратимом Озургеті

ГО «Нова фортеця» та міський голова Генічеська Олександр Тулупов надіслали листи у муніципалітет грузинського міста-побратима Озургеті з запрошенням відвідати Генічеськ протягом травня – червня.

Про це повідомляє на сторінці ГО "Нова Фортеця"/NGO "NEW FORTRESS" Олексій Войцеховський (Alexey Voitsekhovskyi), передає ПІК.

«У 2018 році виповнюється 80 років з того часу, як наші міста стали друзями і 60 років пам’ятнику, що встановлений на честь цієї події», - написав Олексій Войцеховський.

«За ініціативи ГО «Нова фортеця» ми, спільно з генічеською міською радою в особі Олександра Тулупова та Ольгою Осташевською надіслали два листи у муніципалітет м. Озургеті. У листах ми відправили запрошення делегації з Озургеті відвідати Генічеськ з дружнім візитом протягом травня – червня. Цієї подією ми закріпимо і обновимо наше побратимство і спільно відзначимо ювілей нашої дружби. Чекаємо відповіді від наших друзів», - повідомив Олексій Войцеховський .

Як повідомляє Вікіпедія, Озургеті - місто в Грузії, адміністративний центр краю Ґурії. З 1934 по 1989 рр. називалося Махарадзе. На честь міста Махарадзе (побратима міста Генічеська) та на знак дружби грузинського та українського народів названо малу планету2139 Махарадзе, яку 1970 року відкрила астроном Тамара Смірнова.

Також повідомляється, що з нагоди дружби двох районів - Генічеського і Махарадзевського, у Генічеську встановили пам’ятник «Дружба».

Фото з відкритих джерел

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину