Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
19.09.2019
531
0

У Генічеському районі збирають бібліотечки для читачів Волновахи

У Генічеському районі збирають бібліотечки для читачів Волновахи

Книгозбірнями Генічеського району розпочато благодійну акцію «Книга від читача до читача», під час якої книги передаються в дар бібліотекам Волноваського району Донецької області,- інформує "Новий візит",- передає ПІК.

До ЦБС районної бібліотеки міста Волновахи входять й книгозбірні, які постраждали від бойових дій і зараз відновлюють свої фонди. Тому книжки від мешканців Генічеського району будуть доцільними для читачів цього регіону.

Акцію «Книга від читача до читача» розпочато у Генічеській центральній районній бібліотеці флешмобом з бійцями 34 батальйону та підтримано друзями й читачами бібліотеки — сім’ями Волік й Терещук, письменником, поетом, фотохудожником, Почесним громадянином міста Генічеська Олександром Прихненко, представниками Генічеської районної ради ветеранів, учнями молодших класів НВК №3 та їх батьками й старшокласниками ЗОШ №1. А далі естафету прийняли бібліотеки сіл Стрілкове, Олексіївки, селища Новоолексіївки, педагогічний колектив та учні Риковської школи естетичного виховання, про що вже є фотозвіти.

Про бажання взяти участь в цій благодійній акції заявили майже у всіх населених пунктах нашого району. Наприкінці вересня, під час святкування Всеукраїнського Дня бібліотек, буде підведено й підсумки акції «Книга від читача до читача», а учасників найцікавіших заходів відзначать дипломами в наступних категоріях: «За найбільш масовий захід», «За кращу інноваційну ідею», «За долучення до акції найбільшої кількості читачів», «За креативність та творчий пошук», «За активну участь в акції представників влади й місцевого самоврядування», «За найбільшу кількість книжок для дітей та юнацтва».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину