Pik
Сьогодні, 01 Червеня 2020
16.09.2017
697
0

У Генічеському районі планують збудувати нову вакуумну каналізацію

У Генічеському районі планують збудувати нову вакуумну каналізацію

Про плани щодо побудови нової вакуумної каналізації у Генічеському районі розповів  херсонським журналістам під час прес-конференції в рамках прес-туру по району, голова Генічеської РДА Олександр Воробйов, передає ПІК.

Він поінформував про плани  зробити в районі нормальне водовідведення та каналізування.

«Що стосується каналізування – тема дуже важлива, адже ми можемо просто знищити  унікальну територію – Арабатська Стрілка», - каже Воробйов. Він розповів, що особисто пересвідчився у тому, що скидання відбувається «по бєспрєдєлу».

«Я пройшов по тим шляхам, де заховані, закопані оці роками труби для «беспрєдєльного» скиду каналізації та водовідведення», - каже Воробйов.

«Компанією Укрбудінвестплюс вже  перші кроки зроблені саме в місті Генічеськ. Уже 4 млн 850 тисяч вже нам вдалося видіти завдяки співпраці ОДА, міста і району, депутатського корпусу. Гроші вже першим траншем будуть надаватися – це буде вакуумна каналізація, тому що у нас грунтові воду дуже високо знаходяться», - каже Воробйов.

Також він повідомив – йде робота по отриманню грошей на Арабатську Стрілку. «Відновлюються проекти, проект доопрацьовується, а на  конкретних територіях на Арабатській Стрілці, де його зовсім не було,  буде зроблений новий. Перший транш і будівництво каналізування у нас розпочнеться зі Стрілкового», - каже Воробйов. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину