Pik
Сьогодні, 20 Октября 2018
11.10.2017
169
0

У фіскалів є питання щодо 7 млн гривень бюджетних коштів Херсона

У фіскалів є питання щодо 7 млн гривень бюджетних коштів Херсона

Обласна фіскальна служба Херсонщини звернула увагу на те, як було витрачено 7 млн гривень бюджетних коштів  розпорядниками Херсонської міської ради.

Про це повідомила 10 жовтня  на прес-конференції в Головному управлінні ДФС у Херсонській області перший заступник начальника ГУ ДФС в області Ірина Філіппова, повідомляє ПІК.

"Ще однією функцією фіскальної служби Херсонської області є контроль за використанням бюджетних коштів. Він проводиться у декілька етапів: перший - це моніторинг використання бюджетних коштів, далі йде аналіз та встановлення ризиків можливого неправомірного використання, і остаточним етапом є складання аналітичних досліджень, за результатами яких встановлюються можливі розкрадання бюджетних коштів. На теперішній час таких аналітичних досліджень складено 15, і слід звернути увагу, що 12 з них на суму 7 млн 185 тис. гривень складено по розпорядникам Херсонської міської ради", - розповіла Філіппова.

Як вона зазначила, по всім 15-ти аналітичним дослідженням вже порушені кримінальні провадження.

Філіппова зазначила, що дані факти, виявлені по Херсонській міській раді не дуже гарні. «Це, на жаль, не дуже гарний факт, але ми з вами акумулюємо, заробляємо ці кошти для нашої місцевої громади і вважаємо за доцільне знати, яким чином, як правильно вони використовуються», - сказала перший заступник начальника ГУ ДФС в області.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину