Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
05.10.2017
601
0

У двох районах Херсонщини оголошено карантин через картопляну міль

У двох районах Херсонщини оголошено карантин через картопляну міль

У вівторок, 3 жовтня, у Великолепитиському та Каланчацькому районах Херсонської області запроваджено карантинний режим по картопляній молі на загальній площі 50 га.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області, передає ПІК.

Приватним особам на території яких запроваджено карантинний режим:

- Здійснити за власний рахунок карантинні заходи щодо локалізації та ліквідації вогнищ карантинного шкідника;

- Заборонити вивезення та реалізацію свіжих овочів та посадкового матеріалу із зони, зараженої картопляною міллю без карантинних сертифікатів, які видаються Управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в  Херсонській області

Для довідки: Карантинний шкідник у Криму та інших областях південного степу України. Пошкоджує картоплю, особливо бульби у сховищах, тютюн, баклажани, томати, дурман, паслін та інші культурні й бур’янисті пасльонові.  Гусениці виїдають паренхіму листків, утворюючи міни на них. гусениця може вгризатися у черешок, і тоді листок гине повністю. Характерна зовнішня ознака пошкодження бульб картоплі гусеницями — скупчення екскрементів на поверхні. Гусениці розвиваються в середині бульб, пронизуючи їх ходами, такі бульби нагадують губку. В окремих бульбах може розвиватись більше 10 гусениць. Бульби картоплі, що сильно пошкоджені картопляною міллю стають непридатними для посадки та переробки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину