Pik
Сьогодні, 19 Октября 2018
04.11.2017
176
0

У дитсадках Скадовського району почалася перевірка

У дитсадках Скадовського району почалася перевірка

Відповідно комплексного плану заходів державного нагляду (контролю) на 2017 рік,  Скадовським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області розпочато проведення планових перевірок дитячих садків району.

Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області, передає ПІК.

Станом на 03.11.2017 року перевірено 2 дитячих ясла-садків: ясла-садок  «Ромашка» в с. Улянівка  та  ясла-садок «Сонечко» в с. Тарасі.  По результатам перевірок фахівцями районного управління складено 2 акти перевірок та 2 приписи, де вказано перелік недоліків  для  усунення.           

Одним із недоліків є те, що двотижневе перспективне меню, які надані до районного управління на погодження,  розроблені без урахування  норм харчування дітей,  затверджених  Постановою Кабінету міністрів України від 22.11.2004 року № 1591 (додаток  № 7).

Фахівцями Скадовського районного  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено аналіз наданих перспективних меню і зроблено розрахунки по яким продуктам харчування не дотримуються норми. Інформаційні листи з даними розрахунками та рекомендаціями районне управління надіслало Голові районної державної адміністрації, головам Улянівської та Тарасівської сільських рад, керівнику відділу освіти та завідувачам  ясла-садків  «Ромашка»  та  «Сонечко».  Планові перевірки дитячих садків продовжуються.

До кінця поточного року, згідно комплексного план заходів державного нагляду (контролю)  на 2017 рік,  Скадовським районним управлінням буде перевірено ще 10 дитячих садків.

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину