Сьогодні, 19 Жовтня 2017
12.10.2017
116
0

У дитячому садку на Херсонщині встановлять сонячні колектори

Хрестівська об’єднана територіальна громада отримає грант. Про це ПІК повідомили у прес-службі Херсонської ОДА.

У Надеждівському ясла-садку «Калинка» встановлять сонячні колектори, які будуть підігрівати й підтримувати температуру води в групах, пральні та харчоблоці. На сьогоднішній день заклад відвідує 69 дітей.

Читайте також: Про плани та міфи щодо ОТГ

Проект реалізують завдяки Конкурсу ініціатив громад Херсонщини. Конкурс на Херсонщині провели спільно з Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН/ГЕФ).

Читайте також: Андрій Гордєєв про конкуренцію та вибори

Ставили за мету запровадження інноваційних підходів та використання відновлювальних джерел енергії (таких як біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро та вітряна енергія, включаючи біомасу), а також використання технологій, що забезпечують скорочення викидів вуглекислого газу та доступу до низьковуглецевої енергетики.

Підведення підсумків та оголошення переможця Конкурсу відбулось під час Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», 29 вересня 2017 року в м.Нова Каховка.

Читайте також: На "Таврійських горизонтах" оголосять результат конкурсу стартапів

Саме результатами Конкурсу проектна пропозиція Хрестівської ОТГ (Чаплинського району) у співпраці з громадською організацією «Долинська громада» щодо використання альтернативної сонячної енергії для нагріву води у дошкільному навчальному закладі, була підтримана у рамках Стратегічної ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики».

На сьогодні у рамках проекту ведуться ремонтно-підготовчі роботи для подальшого монтажу нової системи. Завершення робіт планується до кінця 2017 року.

 

 

Новини по темі

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

17.10.2017
325
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"
16.10.2017
823
0
Фоторепортаж
Яка вона херсонська осінь? (фото)

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину