Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
12.10.2017
630
0

У дитячому садку на Херсонщині встановлять сонячні колектори

У дитячому садку на Херсонщині встановлять сонячні колектори

Хрестівська об’єднана територіальна громада отримає грант. Про це ПІК повідомили у прес-службі Херсонської ОДА.

У Надеждівському ясла-садку «Калинка» встановлять сонячні колектори, які будуть підігрівати й підтримувати температуру води в групах, пральні та харчоблоці. На сьогоднішній день заклад відвідує 69 дітей.

Читайте також: Про плани та міфи щодо ОТГ

Проект реалізують завдяки Конкурсу ініціатив громад Херсонщини. Конкурс на Херсонщині провели спільно з Програмою малих грантів Програми розвитку ООН та Глобального екологічного фонду (ПМГ ПРООН/ГЕФ).

Читайте також: Андрій Гордєєв про конкуренцію та вибори

Ставили за мету запровадження інноваційних підходів та використання відновлювальних джерел енергії (таких як біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро та вітряна енергія, включаючи біомасу), а також використання технологій, що забезпечують скорочення викидів вуглекислого газу та доступу до низьковуглецевої енергетики.

Підведення підсумків та оголошення переможця Конкурсу відбулось під час Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», 29 вересня 2017 року в м.Нова Каховка.

Читайте також: На "Таврійських горизонтах" оголосять результат конкурсу стартапів

Саме результатами Конкурсу проектна пропозиція Хрестівської ОТГ (Чаплинського району) у співпраці з громадською організацією «Долинська громада» щодо використання альтернативної сонячної енергії для нагріву води у дошкільному навчальному закладі, була підтримана у рамках Стратегічної ініціативи ПМГ ПРООН/ГЕФ «Супутні вигоди доступу до низьковуглецевої енергетики».

На сьогодні у рамках проекту ведуться ремонтно-підготовчі роботи для подальшого монтажу нової системи. Завершення робіт планується до кінця 2017 року.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину