Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
18.06.2019
1164
0

У дитячий обласній лікарні встановлять нове рентгенобладнання

У дитячий обласній лікарні встановлять нове рентгенобладнання

На сесії Херсонської обласної ради 18 червня депутати дозволили Херсонській обласній клінічній дитячий лікарні добудувати до головного корпусу приміщення у 17 кв. м для розміщення нової рентгенодіагностичної системи, передає ПІК.

Як повідомила заступник голови Херсонської облради Оксана Рукавішнікова, отримання дозволу на позачерговій сесії дасть змогу швидше розмістити обладнання та не згаяти час.

- Є приміщення у 27 кв. м, але цього не достатньо, загальна площа має бути 43 метри. Тоді лікарні погодять встановлення обладнання, тому лікарня звертається за дозволом на добудову 17 кв. м, - пояснила Оксана Рукавішнікова.

Як розповіла головний лікар Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні Інна Холодняк, зараз рентгенапарат знаходиться на 5 поверсі лікарні, це не зручно.

- Ми звернулися до проектних організацій, щоб вони запропонували нам рішення, яке б дозволила розмістити рентгенодіагностичне обладнання на першому поверсі біля травмпункту. Фахівці дійшли висновку, що треба робити прибудову. Ми виносимо це питання на позачергову сесію, щоб пришвидшити процес. Тоді вже у жовтні ми зможемо отримати нове обладнання, бо ще потрібно провести тендерні процедури, - зазначила Інна Холодняк.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину