Pik
Сьогодні, 25 Травня 2020
09.04.2020
273
0

У дитячій обласній лікарні посилені карантинні заходи

У дитячій обласній лікарні посилені карантинні заходи

В умовах росту кількості осіб, які захворіли  на короновірусну інфекцію, серед них і діти, КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» ХОР вживає заходи щодо недопущення розповсюдження короновірусної інфекції серед пацієнтів закладу. Про це повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

У лікарні не проводяться планові оперативні втручання, планові госпіталізації.  Роботу лікарні переведено в режим карантину, заборонено відвідування пацієнтів, посилено протиепідемічні заходи.

В той же час лікарня залишається єдиним закладом в області, який надає невідкладну допомогу дітям до 18 років. Працює цілодобово дитячий травматологічний пункт. До приймального відділення звертаються хворі з проявами гострих респіраторних інфекцій. За показами здійснюється госпіталізація та консультація дітей з усіх районів області. За показами дітям проводиться обстеження експрес-тестами та ПЛР.

В той же час у лікарні отримують лікування діти з складною соматичною патологією: цукровий діабет, вроджені вади розвитку, захворювання нервової, сечостатевої, серцево-судинної систем, онкогематологічної патологією. З метою зменшення вірогідності інфікування дітей із складною патологією у закладі прийнято рішення тимчасово перемістити хворих без гострих інфекційних захворювань до неонатального корпусу лікарні, а всі відділення, які надають медичну допомогу дітям при гострих респіраторних інфекціях, до корпусу дітей старшого віку.

Як повідомила головний лікар КНП «Херсонська обласна дитяча лікарня» Інна Холодняк, вказані заходи є тимчасові та проведені з метою збереження життя та здоров’я дітей.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину