Pik
Сьогодні, 26 Ноября 2020
28.02.2019
525
0

У державному управлінні має бути більше молоді - Путілов

У державному управлінні має бути більше молоді - Путілов

Як оцінити рівень компетенції керівника, чи повинна бути послідовність в управлінні і на що треба орієнтуватися - свою думку з цих питань висловив в інтерв'ю обласній газеті «Гривна» Андрій Путілов. 

"Я звик довіряти цифрам, а слова «хороший» і «поганий» мало про що скажуть. Про рівень керівника краще за все говорить результат його роботи, реалізовані проекти, - каже Андрій Путілов. - Причому, оцінювати треба не на рівні емоцій - «подобається/не подобається» той, хто став двигуном проекту, реформи. Оцінювати треба, який безпосередній ефект для розвитку території, поліпшення якості життя людей має той чи інший проект чи реформа.

І потім, зрозумійте, незамінних немає, будь-який керівник може, повинен підготувати собі гідну зміну, мати команду, вводити в неї молодих людей. Нехай навіть у послідовника будуть вже інші професійні погляди, але узгоджені і ті, що пройшли експертну оцінку пріоритети розвитку міста, області, країни не повинні кардинально змінюватися. Подивіться, як швидко рухається прогрес, зараз час IT-технологій і молодь набагато прогресивніша досвідчених кадрів. Змінюються підходи, технології, але повинен зберігатися вектор. Тому не варто боятися всього нового. Я взагалі прихильник, щоб в державному управлінні було більше молоді". 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину