Pik
Сьогодні, 16 Июля 2018
02.02.2018
571
0

Обіцяють незабаром «Шлюб за добу» у Новій Каховці

У День закоханих у Херсоні одружуватимуть вночі

У День Валентина херсонські закохані зможуть одружитися аж до опівночі. Саме до 00.00  працюватиме міський РАЦС у середу, 14 лютого – повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції в Херсонській області, передає ПІК.

Спеціалісти очікують на бум весіль цього дня, а також на збільшення кількості бажаючих миттєво створити сім’ю. Романтиків, яким треба швидко, «розпишуть» у межах пілотного проекту «Шлюб за добу», що діє на Херсонщині з 16 жовтня минулого року. Таким способом у регіоні вже зареєстрували понад 700 шлюбів, даною послугою скористалася кожна п’ята пара молодят.  На даний момент подати заяву й отримати свідоцтво про створення нової сім’ї можна в Херсоні та Генічеську, що особливо зручно для мешканців тимчасово окупованого Криму – яким достатньо приїхати до РАЦСу всього один раз. І вже незабаром до проекту «Шлюб за годину» доєднається Нова Каховка.

- Ми вивчали ситуацію, з Нової Каховки та районів, які знаходяться поряд з містом, багато приїздить людей саме за цією послугою. Є заявка від комунального підприємства у Новій Каховці, яке проводитиме цю процедуру. Питання перебуває на стадії погодження. «Шлюб за добу» в цьому місті запрацює вже в лютому, - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Костянтин Хутковський.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину