Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2018
02.02.2018
314
0

Обіцяють незабаром «Шлюб за добу» у Новій Каховці

У День закоханих у Херсоні одружуватимуть вночі

У День Валентина херсонські закохані зможуть одружитися аж до опівночі. Саме до 00.00  працюватиме міський РАЦС у середу, 14 лютого – повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції в Херсонській області, передає ПІК.

Спеціалісти очікують на бум весіль цього дня, а також на збільшення кількості бажаючих миттєво створити сім’ю. Романтиків, яким треба швидко, «розпишуть» у межах пілотного проекту «Шлюб за добу», що діє на Херсонщині з 16 жовтня минулого року. Таким способом у регіоні вже зареєстрували понад 700 шлюбів, даною послугою скористалася кожна п’ята пара молодят.  На даний момент подати заяву й отримати свідоцтво про створення нової сім’ї можна в Херсоні та Генічеську, що особливо зручно для мешканців тимчасово окупованого Криму – яким достатньо приїхати до РАЦСу всього один раз. І вже незабаром до проекту «Шлюб за годину» доєднається Нова Каховка.

- Ми вивчали ситуацію, з Нової Каховки та районів, які знаходяться поряд з містом, багато приїздить людей саме за цією послугою. Є заявка від комунального підприємства у Новій Каховці, яке проводитиме цю процедуру. Питання перебуває на стадії погодження. «Шлюб за добу» в цьому місті запрацює вже в лютому, - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції в Херсонській області Костянтин Хутковський.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину