Pik
Сьогодні, 23 Січня 2020
24.01.2019
1208
0

У Давосі підписали угоду про будівництво ВЕС на Херсонщині

У Давосі підписали угоду про будівництво ВЕС на Херсонщині

Близько $400 млн вкладе норвезька компанія NBT AS у будівництво 67-ми вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт вздовж північного узбережжя озера Сиваш у Херсонській області, повідомляє Херсонська ОДА, передає ПІК.

Угоду про реалізацію проекту було підписано 23 січня норвезькою компанією NBT, французькою компанію Total Eren та Європейським банком реконструкції та розвитку у присутності Президента України Петра Порошенка під час його перебування у Давосі (Швейцарія).

«Я вважаю, що на сьогоднішній день це дуже важлива характеристика, коли кожен день, кожен тиждень, кожен місяць в Україну приходять інвестиції. Дуже важливо, що вони приходять з відомими французькими компаніями. Дуже важливо, що вони приходять у таку сферу як відновлювальна енергетика. Дуже важливо, що це доводить ефективність інвестиційної ради при Президенті, коли за одним столом сидять компанії, які мають загальну капіталізацію трильйон доларів і частину з цих коштів спрямовують в Україну», - сказав Президент України Петро Порошенко.

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку Сума Чакрабарті поділився, що радий участі ЄБРР у даному процесі:

«По-перше, це показує, що Україна відкрита для бізнесу, оскільки вона проводить реформи в енергетичному секторі вже декілька років і рухається до стандартів ЄС. По-друге, Україна буде світовим лідером, а для початку регіональним лідером, в сфері відновлювальної енергетики. Закликаю усіх мати нас за приклад і вірити в цю велику країну, що взяла майбутнє в свої руки».

Вже в 2019 році станцію планують запустити в експлуатацію, після чого вона почне постачати вироблену енергію в мережу НЕК "Укренерго" - NPC Ukrenergo.

Обсяг виробництва нової станції - понад 900 млн кВт/год/рік. Він дозволить забезпечити третину обсягу споживання електроенергії в Херсонській області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину