Pik
Сьогодні, 04 Червеня 2020
11.04.2019
524
0

Більшість пільговиків їздять на дачі у будні, бо безкоштовно

У будні дачні катери заповнені, а у вихідні - напівпорожні

За поїздки на дачі пасажирськими теплоходами херсонці не поспішають викладати свої кревні, натомість безкоштовно готові їхати хоч один в одного на голові чи на щоглі, повідомляє Новий день.

Це й показав перший тиждень навігації у пониззі Дніпра. Як розповіли у комунальному підприємстві «Херсонкомунтранссервіс» (воно обслуговує дачні маршрути), впродовж будніх днів річкові трамвайчики, котрі перевозили пільговиків, заповнювалися вщерть – «в обидва кінці» їхало від 1012 до 1166 осіб. Тоді як протягом вихідних, коли треба було платити або повну вартість проїзду (60 гривень туди й назад), або половину від неї для тих же пільговиків, на палубах теплоходів – хоч гопки скачи. У першу суботу квітня на три судна набралося всього 347 пасажирів, а у неділю взагалі 113. 

Висновок напрошується сам собою:  їздити на дачі теплоходами за свої кревні більшості власників «фазенд» залишається не по кишені. І якщо такі перевезення перевели на комерційну основу, вони вмить стали б збитковими, і припинилися, або кількість поїздок суттєво скоротилася б.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину