Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
25.03.2019
2416
0

У Білозерці викрили шахрая (відео)

У Білозерці викрили шахрая, який, маючи обидві ноги, збирав гроші на протез (відео)

25 березня у Білозерці викрили псевдо-інваліда. Дія розгорнулася біля місцевого АТБ. Про це у соцмережі Фейсбук повідомив працівник Білозерської селищної ради Андрій Піскун.

Далі текст повідомлення (стиль автора збережено):

- Проходячи повз АТБ, я побачив інваліда без ноги в колясці, який збирав гроші на протез. Тільки ось обличчя у даного персонажа виявилося аж надто знайомим. Раніше я бачив його у Херсоні, де він теж жебракував. Але найцікавіше, що про нього писали в соцмережах: нога насправді у нього є і його вже викривали і в Олешках, і в Херсоні.

За допомоги Сергій Шевейко, Сергій Бабченко і небайдужих громадян ми підняли його на ноги. Дійсно, друга нога була майстерно заправлена в штанину. Псевдо-інвалід відразу посмутнів і почав відмазуватися, що не може знайти роботу і таким чином вирішив трохи зібрати грошенят. З його слів, йому 31 рік, родом з Києва, зараз живе у брата у Херсоні, брат його сюди і привіз. Географія подорожей псевдо-інваліда по Херсонській області досить широка. Він був помічений у Херсоні, Олешках і Білозерці.

Сподіваюся, після викриття він більше не з'явиться в наших краях. Будьте уважніше, дорогі друзі, такі шахраї грають на наших почуттях і заробляють пристойні гроші (в день виходить більше ніж у робітників і службовців). Не дайте себе обдурити! – написав на своїй сторінці Андрій Піскун.

До допису докладено відео (містить нецензурну лексику), на якому можна побачити, як чоловік підіймається з візочка та стоїть на обох ногах.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину