Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
13.10.2017
211
0

У Білозерці увічнили пам’ять Героя

У Білозерці увічнили пам’ять Героя

На сільському кладовищі у Білозерці 13 жовтня відкрили пам’ятник загиблому під Мар’їнкою у 2015 році  Олександру Бордаку, передає ПІК.

Цього дня йому б виповнилося 45 років.

На відкритті та освяченні пам’ятника були присутні побратими Олександра, учасники АТО з Білозерки, представники влади, друзі родини та, звичайно, мати Героя - Ольга Митрофанівна.

Читайте також: Історії захисників України з Білозерки ятрять душу

«Я особисто був знайомий з Олександром, - каже селищний голова Білозерки Олександр Царюченко. - Саме одна з розмов з ним, людиною, яка попри висновки медичної комісії, вирішила стати добровольцем та захищати Україну, спонукала мене піти на Схід.

Ми й служили поряд: він у 28 бригаді, а я у танковій. Звістка про загибель Олександра просто приголомшила. Вшанування його пам’яті, допомога родині, встановлення цього пам’ятника - це те найменше, що ми можемо зробити».

Білозерська селищна рада прийняла рішення про виділення окремого місця на кладовищі під створення Алеї Героїв.

Кошти на пам’ятник теж передбачили у бюджеті. Могила Олександра – єдина, двох інших загиблих в АТО мешканців Білозерки родичі вирішили поховати поряд з могилами близьких. Це їх право. Тож сподіваємося, що Алея не буде розширюватися, хлопці не будуть гинути.

Та будемо вдячні учасникам АТО за мирну Херсонщину.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину