Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
30.05.2020
644
0

У Білозерці питну воду на розлив продавали з порушеннями

У Білозерці питну воду на розлив продавали з порушеннями

Білозерським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області ініційовано проведення комісійних перевірок пунктів розливу питної води.

Фахівці управління спільно з представниками органів місцевого самоврядування, районної державної адміністрації, територіальних підрозділів поліції протягом травня провели перевірки пунктів розливу питної води на предмет дотримання суб’єктами господарювання вимог санітарно-протиепідемічного режиму та протиепідемічних заходів.

Перевіркою охоплено 2 окремо розташованих пункти розливу та 5 об’єктів роздрібної торгівлі харчовими продуктами, на яких також реалізується на розлив вода питна.

Під час перевірки на 5 об’єктах була відсутня інформація для споживачів щодо якості питної води, її виду та складу, умов зберігання, дати виготовлення, місцезнаходження підземного джерела, даних лабораторних досліджень, документи щодо очищення ємностей, у яких вода знаходиться у пунктах її продажу, відсутній контроль за дотриманням термінів реалізації води.

За результатами комісійних перевірок були складені довідки та направлено до керівників об’єктів листи з пропозиціями по усуненню виявлених недоліків з контрольними термінами виконання, проінформовано голову Білозерської об’єднаної територіальної громади.
Комісією повторно були проведені перевірки 5 пунктів розливу питної води щодо виконання наданих пропозицій. Суб’єктами діяльності надані пропозиції виконано у повному обсязі.

Під час заходів проводилась інформаційно - роз’яснювальна робота серед персоналу та населення з питань дотримання протиепідемічних заходів щодо недопущення виникнення та запобігання поширенню випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину