Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
27.10.2017
350
0

Листівки, звинувачення,соцмережі - передвиборчі пристрасті в ОТГ

У Білозерському районі вирують передвиборчі пристрасті

У двох ОТГ Білозерського району 29 жовтня пройдуть перші вибори голів об’єднаних громад та депутатів. Йдеться про Білозерську ОТГ, до якої увійшли Білозерка, Томина Балка з Новодмитрівкою та Надеждівкою, та Станіславську ОТГ, в складі якої Станіслав та Широка Балка з Софієвкою.

Читайте також: Про партійну мобільність та моноліт на Херсонщині

Не менше, ніж на рівні Києва, в ОТГ вирують виборчі пристрасті, передає ПІК.

Чим ближче до дня виборів, тим напруга зростає, кандидати у голови ОТГ починають один одного звинувачувати у розповсюдженні «чорного піару», тобто друкованої продукції,  м’яко кажучи, критичного змісту, а вірніше - з брудом.

ПІК проаналізував повідомлення у ЗМІ, звіти спостерігачів мережі ОПОРА та зробив висновок – хвилі «чорного піару» накривають конкурентів по черзі.

Спостерігачі ОПОРИ фіксують, що у селі Широка Балка були поширені листівки, в яких закликають не вірити чинному Широкобалківському сільському голові та кандидату на посаду голови Станіславської ОТГ Івану Самойленку. У тексті листівки йдеться про статки кандидата, зв`язок із бандитськими угрупуваннями та фігурування у кримінальному провадженні.

file

У той же час мешканці Станіславу демонструють листівки з брудом на діючого голову Володимира Желуденка та його односельців – подружжя Ференців, де жінка – директорка школи, а чоловік – підприємець та меценат, який допомагає селу. Звичайно, що мова у розкатці йде про статки всіх вище вказаних осіб.

1_2

 

У Фейсбуці, де є група, до якої приєдналися жителі Широкої Балки та Станіславу, обговорюють цю ситуацію, роблять припущення, кому це вигідно та, звичайно, викладають саму друковану продукцію. Водночас користувачі постять фото людей, які розповсюджують листівки з брудом.

Ще веселіше у Білозерці. Там на голову Білозерської ОТГ теж претендують діючи голови Білозерки та Томиної Балки.

На досить дорогому, глянцевому папері спочатку з’являється газета, яка розповідає про всі гріхи голови Білозерки Олександра Царюченка.

2

А пізніше агітатори його конкурентки нібито то перестрівають доньку Царюченка, яка, разом зі звітом про роботу свого батька на посаду сільського голови, розносить роздруківку статті з одного з херсонських сайтів про те, що у голови Томиної Балки Антоніни Чередник є 7 протоколів про корупцію.

протоколи

Правда,  сама стаття не містить жодного оціночного судження, чи звинувачення. Але Антонина Чередник обурюється, та починає звинувачувати Царюченка у розповсюдженні бруду.

Масла в вогонь у Білозерці підливають й інші претенденти на посаду голови ОТГ, а також місцеві активісти. У соцмережі Фейсбук вони звинувачують голову ХОДА Андрія Гордєєва у лобіюванні інтересів своєї односельчанки Антоніни Чередник. Водночас, не менш запекло вони ж критикують й Царюченка.

Тож пристрасті тривають. Залишилося дочекатися результатів голосування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
646
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
705
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину