Pik
Сьогодні, 29 Травня 2020
27.10.2017
878
0

Листівки, звинувачення,соцмережі - передвиборчі пристрасті в ОТГ

У Білозерському районі вирують передвиборчі пристрасті

У двох ОТГ Білозерського району 29 жовтня пройдуть перші вибори голів об’єднаних громад та депутатів. Йдеться про Білозерську ОТГ, до якої увійшли Білозерка, Томина Балка з Новодмитрівкою та Надеждівкою, та Станіславську ОТГ, в складі якої Станіслав та Широка Балка з Софієвкою.

Читайте також: Про партійну мобільність та моноліт на Херсонщині

Не менше, ніж на рівні Києва, в ОТГ вирують виборчі пристрасті, передає ПІК.

Чим ближче до дня виборів, тим напруга зростає, кандидати у голови ОТГ починають один одного звинувачувати у розповсюдженні «чорного піару», тобто друкованої продукції,  м’яко кажучи, критичного змісту, а вірніше - з брудом.

ПІК проаналізував повідомлення у ЗМІ, звіти спостерігачів мережі ОПОРА та зробив висновок – хвилі «чорного піару» накривають конкурентів по черзі.

Спостерігачі ОПОРИ фіксують, що у селі Широка Балка були поширені листівки, в яких закликають не вірити чинному Широкобалківському сільському голові та кандидату на посаду голови Станіславської ОТГ Івану Самойленку. У тексті листівки йдеться про статки кандидата, зв`язок із бандитськими угрупуваннями та фігурування у кримінальному провадженні.

file

У той же час мешканці Станіславу демонструють листівки з брудом на діючого голову Володимира Желуденка та його односельців – подружжя Ференців, де жінка – директорка школи, а чоловік – підприємець та меценат, який допомагає селу. Звичайно, що мова у розкатці йде про статки всіх вище вказаних осіб.

1_2

 

У Фейсбуці, де є група, до якої приєдналися жителі Широкої Балки та Станіславу, обговорюють цю ситуацію, роблять припущення, кому це вигідно та, звичайно, викладають саму друковану продукцію. Водночас користувачі постять фото людей, які розповсюджують листівки з брудом.

Ще веселіше у Білозерці. Там на голову Білозерської ОТГ теж претендують діючи голови Білозерки та Томиної Балки.

На досить дорогому, глянцевому папері спочатку з’являється газета, яка розповідає про всі гріхи голови Білозерки Олександра Царюченка.

2

А пізніше агітатори його конкурентки нібито то перестрівають доньку Царюченка, яка, разом зі звітом про роботу свого батька на посаду сільського голови, розносить роздруківку статті з одного з херсонських сайтів про те, що у голови Томиної Балки Антоніни Чередник є 7 протоколів про корупцію.

протоколи

Правда,  сама стаття не містить жодного оціночного судження, чи звинувачення. Але Антонина Чередник обурюється, та починає звинувачувати Царюченка у розповсюдженні бруду.

Масла в вогонь у Білозерці підливають й інші претенденти на посаду голови ОТГ, а також місцеві активісти. У соцмережі Фейсбук вони звинувачують голову ХОДА Андрія Гордєєва у лобіюванні інтересів своєї односельчанки Антоніни Чередник. Водночас, не менш запекло вони ж критикують й Царюченка.

Тож пристрасті тривають. Залишилося дочекатися результатів голосування.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину