Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
08.10.2019
440
0

У бібліотеці Лавреньова відкрилася виставка вишуканих прикрас

У бібліотеці Лавреньова відкрилася виставка вишуканих прикрас

У відділі мистецтв Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б.А.Лавреньова відкрилась виставка елегантних витворів з бісеру «Скарбничка стильних прикрас від Вікторії Мусієнко». Інформує ХОР, передає ПІК.

Безперечно, важко знайти жінку, дівчину чи дівчинку, яка б не піддалася спокусі таких чарівних виробів. А пані Вікторія на виставці демонструє прикраси на будь-який смак, вік і гаманець: це і стримане намисто з благородного чеського скла та натурального каменя, що прекрасно доповнює офісний стиль, і яскраві різнокольорові джгути для відпочинку, і розкішні вечірні кольє та комплекти для особливих подій, і оригінальні браслети для молоді. Слід також відзначити універсальність багатьох прикрас – майстриня намагається творити їх такими, щоб вони поєднувались практично з будь-яким одягом.

Милують око та затримують погляд різноманітні джгути, кольє, гердани з українськими візерунками та авторськими орнаментами Вікторії Мусієнко, створеними на основі традиційних народних.

Роздивляючись з витонченим смаком виготовлені прикраси, дивуєшся, що для майстрині це лише захоплення. А за покликанням вона педагог – закінчила Херсонський державний педагогічний інститут ім. Н. К. Крупської (нині ХДУ) за спеціальністю «Українська мова та література» і останні роки працює старшим викладачем на кафедрі теорії й методики дошкільної, початкової освіти та мовних комунікацій Херсонської академії неперервної освіти.

Таємниці рукоділля пані Вікторія почала відкривати для себе з дитинства: ще маленькою пізнавала різні види та техніки – плела спицями і гачком, освоїла макраме й паперопластику. Але вироби з бісеру настільки її вразили, що стали захопленням на все життя.

І ось тепер вже її роботами пишаються та зачаровують жінки по всьому світу, а інші переймають досвід, вчаться. Особливо діти, молодь. Саме учні 6-А та 9-Б класів ЗОШ №55 , що стали першими відвідувачами виставки, з дитячою безпосередністю милувались виробами, усвідомлюючи скільки праці, витримки і зосередженості потребує кожна прикраса, настільки цінна і оригінальна така робота. Можливо, для декого з них це буде чудова нагода знайти своє захоплення або удосконалити власні навички з бісероплетіння.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину