Pik
Сьогодні, 26 Октября 2020
23.10.2019
541
0

У Бериславському районі перевірили стан питної води

У Бериславському районі перевірили стан питної води

Бериславським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області протягом вересня-жовтня 2019 року проведено позапланові перевірки 8 комунальних підприємств Бериславського району з відбором проб питної води з артезіанських свердловин за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками та зразків ґрунту біля свердловин на наявність пестицидів та токсичних елементів з метою встановлення дотримання вимог санітарного законодавства у сфері питної води та питного водопостачання населенню.

Позапланові перевірки проводились у с. Зміївка, с. Одрадокам’янка, с. Миколаївка, с. Веселе, смт Козацьке, с. Милове, с. Суханове, с. Червоний Яр, с. Качкарівка, с. Бургунка, с. Тягінка.

Під час перевірок зверталась увага на дотримання санітарних вимог у зонах охорони свердловин, зокрема в зоні суворого режиму – наявність огорожі, впорядкованість територій біля свердловин, проведення покосу трави, утримання оглядових колодязів, їх герметизація та недопущення потраплання ливневих та талих вод тощо.

Фахівці відділу за дотриманням санітарного законодавства Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області звернули увагу керівників комунальних підприємств на необхідність проведення відомчого лабораторного контролю питної води в місцях водозаборів, при надходженні в мережу та в розподільній мережі, дотримання періодичності та виду контролю відповідно до робочої програми лабораторного контролю. Наголошено на необхідності розробки технологічного регламенту та його погодження в установленому законодавством порядку.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину