Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
23.05.2019
657
0

У Бериславському медичному коледжі вчитимуть на військових фельдшерів

У Бериславському медичному коледжі вчитимуть на військових фельдшерів

На курс «військовий фельдшер» можуть вступали абітурієнти з повною середньою освітою. Термін навчання – 3 роки. Про це розповідає «Український південь» з посиланням на директора Бериславського медичного коледжу Володимира Кучера. 

Планується, що з 1 вересня 2019 року у коледжі буде відкритий новий напрямок – підготовка військових фельдшерів. За словами директора, відкриття нової спеціальності вирішується на кількох рівнях: обласна рада має прийняти рішення і профінансувати створення матеріально-технічної бази. Колектив заручився підтримкою народного депутата Івана Вінника, секретаря комітету Верховної ради з питань національної безпеки та оборони. 

«Між нашим навчальним закладом і службою військових фельдшерів, які зараз служать у Збройних Силах України, є домовленість про співпрацю. Спеціалісти приїжджатимуть до коледжу, читатимуть лекції студентам, запрошуватимуть лікарів, які теж проводитимуть заняття курсу військових фельдшерів. Тобто у нас йтиме навчання фактично з передової», – сказав Володимир Кучер

Медична школа вже понад 50 років готує молодших спеціалістів за напрямками: «Лікувальна та сестринська справа», «Фармація».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину