Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
11.10.2019
412
0

У Бериславі провели рейди по місцях несанкціонованої торгівлі

У Бериславі провели рейди по місцях несанкціонованої торгівлі

10 жовтня спеціалісти Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби області спільно з представниками поліції провели рейди по місцях несанкціонованої торгівлі у м.Берислав,- передає ПІК.

Бериславським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області складено протокол про адміністративну відповідальність на громадянку, яка реалізовувала м’ясо та сало свиней без відповідних дозвільних документів.

Вкотре нагадуємо та застерігаємо споживачів від купівлі харчових продуктів у місцях стихійної торгівлі. Адже стихійна торгівля здійснюється фізичними особами у невстановлених місцях із землі без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі, дозвільних документів про якість та безпеку товарів та проведення ветеринарно-санітарної експертизи.

Продукти мають продаватися тільки на спеціально обладнаних ринках, де встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. Закон вимагає: сировина та харчові продукти тваринного походження підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах – лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи, що гарантує придбання якісної і безпечної продукції.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину