Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
11.10.2019
154
0

У Бериславі провели рейди по місцях несанкціонованої торгівлі

У Бериславі провели рейди по місцях несанкціонованої торгівлі

10 жовтня спеціалісти Бериславського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби області спільно з представниками поліції провели рейди по місцях несанкціонованої торгівлі у м.Берислав,- передає ПІК.

Бериславським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Херсонській області складено протокол про адміністративну відповідальність на громадянку, яка реалізовувала м’ясо та сало свиней без відповідних дозвільних документів.

Вкотре нагадуємо та застерігаємо споживачів від купівлі харчових продуктів у місцях стихійної торгівлі. Адже стихійна торгівля здійснюється фізичними особами у невстановлених місцях із землі без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі, дозвільних документів про якість та безпеку товарів та проведення ветеринарно-санітарної експертизи.

Продукти мають продаватися тільки на спеціально обладнаних ринках, де встановлене холодильне обладнання і проводиться контроль якості продукції. Закон вимагає: сировина та харчові продукти тваринного походження підлягають обов`язковій ветеринарно-санітарній експертизі, яку проводять тільки в державних установах – лабораторіях ветеринарно-санітарної експертизи, що гарантує придбання якісної і безпечної продукції.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину