Pik
Сьогодні, 19 серпень 2019
14.05.2019
385
0

У Азовському морі виявили порушників прикордонного режиму з уловом на майже 200 тисяч гривень

У Азовському морі виявили порушників прикордонного режиму з уловом на майже 200 тисяч гривень

В рамках операції «Кордон 2019» прикордонники спільно з Національною поліцією проводять активні заходи з виявлення порушників на ділянках відповідальності, повідомляє Азово-Чорноморське регіональне управління, передає ПІК.

Вчора прикордонники Бердянського загону спільно з представниками сектору водної поліції в трьох випадках виявили порушників прикордонного режиму, які здійснювали незаконний вилов водних живих ресурсів, чим нанесли збиток державі загалом на майже 200 тисяч гривень.

У першому випадку прикордонники та поліцейські виявили в районі Середньої коси акваторії Азовського моря двох громадян України, які за допомогою маломірного плавзасобу та 150 метрів сітки здійснили вилов риби калкан, чим завдали збитків державі на суму більше 175 тисяч гривень. На власника плавзасобу прикордонники склали адмінпротокол за статтею 202 КУпАП за порушення прикордонного режиму.

В двох інших випадках прикордонники, водна поліція та представники рибоохоронного патруля виявили на березі Утлюцького лиману Генічеського району два громадянина з сітками, які здійснили незаконний вилов калканів, бичків та креветок на суму понад 15 тисяч гривень.

Виявлені водні біоресурси, заборонене знаряддя лову, а також маломірний плавзасіб вилучено встановленим порядком.

Крім того, направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого статті 249 ККУ «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом».

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину