Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2018
08.10.2017
186
0

У 2018 році в Херсонській області працюватиме ще один проект на підтримку ОТГ

У 2018 році в Херсонській області працюватиме ще один проект на підтримку ОТГ

У проект «Добре» ("Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності"), що фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) і передбачає надання об'єднаним територіальним громадам у 7 областях України американської фінансової і технічної допомоги, на Херсонщині залучені 5 громад. А в 2018 році в Херсонську область зайде з проектом підтримки ОТГ ще й Міжнародний республіканський інститут в Україні, передає ПІК

Про це поінформував в.о. першого заступника голови  ОДА Дмитро Бутрій на зустрічі керівництва ОДА та облради з керівником Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Берендом де Гроотом та директором Програми "U-LEAD з Європою" від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Бастіаном Файгелем, що відбулася в Херсонській ОДА.

Читайте також: МРІ Херсонщині надаватиметься будь-яка підтримка у сфері навчань та консультацій представників ОТГ

«У нас сьогодні працює проект «Добре». Беруть участь 5 наших громад… У нас з візитом був Майкл Дракман директор Міжнародного республіканського інституту (IRI) в Україні. Ми протягом трьох днів показували Херсонську область, були також у громадах. І є принципова домовленість, що з 2018 року вони зайдуть у Херсонську область», - відзначив Бутрій.

Довідково. Програма "DOBRE" ("Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності") фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Загальний бюджет цієї програми становить 50 млн доларів США. Термін впровадження програми - 5 років. Програма "DOBRE" працюватиме у 7-ми областях України: Тернопільській, Івано-Франківській, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській. 75 об'єднаних територіальних громад у цих регіонах, які будуть відібрані для участі у програмі "DOBRE", отримають у межах даної програми фінансову і технічну допомогу.

Читайте також: Після виборів 29 жовтня нові ОТГ отримають підтримку від Програми U-LEAD з Європою

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину