Сьогодні, 25 Листопада 2017
08.10.2017
325
0

У 2018 році в Херсонській області працюватиме ще один проект на підтримку ОТГ

У проект «Добре» ("Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності"), що фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) і передбачає надання об'єднаним територіальним громадам у 7 областях України американської фінансової і технічної допомоги, на Херсонщині залучені 5 громад. А в 2018 році в Херсонську область зайде з проектом підтримки ОТГ ще й Міжнародний республіканський інститут в Україні, передає ПІК

Про це поінформував в.о. першого заступника голови  ОДА Дмитро Бутрій на зустрічі керівництва ОДА та облради з керівником Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні Берендом де Гроотом та директором Програми "U-LEAD з Європою" від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Бастіаном Файгелем, що відбулася в Херсонській ОДА.

Читайте також: МРІ Херсонщині надаватиметься будь-яка підтримка у сфері навчань та консультацій представників ОТГ

«У нас сьогодні працює проект «Добре». Беруть участь 5 наших громад… У нас з візитом був Майкл Дракман директор Міжнародного республіканського інституту (IRI) в Україні. Ми протягом трьох днів показували Херсонську область, були також у громадах. І є принципова домовленість, що з 2018 року вони зайдуть у Херсонську область», - відзначив Бутрій.

Довідково. Програма "DOBRE" ("Децентралізація – шлях до кращих результатів та ефективності") фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID). Загальний бюджет цієї програми становить 50 млн доларів США. Термін впровадження програми - 5 років. Програма "DOBRE" працюватиме у 7-ми областях України: Тернопільській, Івано-Франківській, Харківській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській. 75 об'єднаних територіальних громад у цих регіонах, які будуть відібрані для участі у програмі "DOBRE", отримають у межах даної програми фінансову і технічну допомогу.

Читайте також: Після виборів 29 жовтня нові ОТГ отримають підтримку від Програми U-LEAD з Європою

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1189
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1039
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину