Pik
Сьогодні, 12 Июля 2020
Гаряча новина
27.11.2017
699
0

Нардеп Співаковський про опалення першого корпусу ХНТУ

У 1-му корпусі ХНТУ вперше за багато років буде тепло

Цієї зими студентам Херсонського національного технічного університету вже не доведеться йти на вимушені канікули через холод в аудиторіях, сповістив народний депутат України Олександр Співаковський, повідомляє ПІК.
Вперше за останні кілька років студенти нарешті зможуть навчатися в теплі і затишку.

- Ще у вересні, на підставі моїх депутатських звернень, МОН збільшило капітальні видатки Держбюджету на вищі навчальні заклади, завдяки чому ХНТУ отримав близько 1,5 млн.гривень на модернізацію своєї матеріально-технічної бази, - інформує Олександр Співаковський. - Кошти від самого початку передбачалося направити на вирішення, мабуть, найболючішої проблеми цього вишу - ремонт застарілої і вже давно аварійної системи опалення в корпусі №1. Роботи на об’єкті, до речі, уже у розпалі.


Нардеп каже, що 27 листопада побував у ХНТУ і мав можливість переконатися, що роботи на об’єкті у розпалі. Саме зараз відбувається заміна труб у підвалі (чого не робилося, мабуть, останні років сорок). За виділені державою кошти також буде відремонтована ділянка тепломережі, що доставляє теплоносій до вишу від ТЕЦ (експертиза показала, що саме через стан мережі майже половина тепла втрачалася ще по дорозі).

А залишок коштів, як розповів ректор ХНТУ Юрій Бардачов, планується витратити на заміну вікон та невеличкий ремонт даху цього учбового корпусу. Підрядник обіцяє не підвести і виконати роботи вчасно. Тож головне тепер, аби не підвела погода...

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину