Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
22.05.2019
275
0

У цьому році підприємці отримали 1880 «підакцизних» ліцензій

У цьому році підприємці отримали 1880 «підакцизних» ліцензій

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує про стан контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, передає ПІК.

Станом на 1 травня суб’єктам підприємницької діяльності області видано 1880 ліцензій. З них на роздрібну торгівлю алкогольними напоями - 1075, тютюновими виробами – 805. Це більше ніж торік на 73 ліцензії. Найбільшу кількість ліцензій отримали платники зареєстровані на території Голопристанського району.

Роздрібний ринок області складають 2310 суб’єктів господарювання, які мають 6295 діючих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Оптову мережу торгівлі складають 11 суб’єктів господарювання, які мають 11 ліцензій на право здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями, сидром та перрі.

Для реалізації виробленої алкогольної продукції 4 підприємства - виробники області мають діючі ліцензії на право здійснення оптової торгівлі алкогольними напоями та 1 ліцензію на оптову торгівлю сидром та перрі.

До відома: суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, мають провадити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами тільки у разі наявності відповідної ліцензії.

Ліцензію можна отримати у Центрах обслуговування платників та Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за наявності заяви та документа про сплату відповідних коштів.

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину