Pik
Сьогодні, 19 Грудня 2018
30.11.2018
409
0

У міській раді в Херсоні виставили жіноче взуття та портрети (фото)

У міській раді в Херсоні виставили жіноче взуття та портрети (фото)

У Херсоні перед початком сесії міської ради у мерії активісти провели акцію для того, щоб вкотре звернути увагу – Херсоні потрібен Кризовий центр для тих, хто потерпає від насилля у родинах, передає ПІК.

У коридорі, по якому йшли депутати на сесію, активісти виставили жіноче взуття, на якому поклали папери з написами: «Б’є – значить любить. Мій чоловік дуже любить мене», «Тричі на тиждень я ночую у сусідів, мені здається, вони вже так само починають ненавидіти мене», «Я втекла від чоловіка, але він обіцяв знайти та вбити мене», «Моя мама сказала, що я повинна все простити і зрозуміти». Активісти тримали в руках плакати, роздавали листівки, вивісили на стіни жіночі портрети, заляпані фарбою.

центр 11

«Коаліція «Херсон без насилля» працює над лобіюванням створення у Херсоні Кризового центру для жертв домашнього насилля. Було прийнято рішення близько року тому, рішення міської ради, що такий центр потрібен, але його створення затягується. Весь цей час, поки ми чекаємо, поки центр відкривається, продовжуються ситуації, коли жінкам немає куди йти, коли жінок вдома б’ють, цих жінок немає куди забрати і переселити просто зараз, інколи жінці з дітьми просто немає піти куди от просто зараз, щоб схватися від ситуації насилля. Тому сьогодні ми хотіли нагадати депутатам про необхідність негайного вирішення цієї проблеми, про необхідність прискорення вирішення цієї проблеми. Ми чекаємо, поки закінчиться… проектна документація зараз розробляється, має відбутися ремонт будівлі, що була виділена під це. Проте ці процеси йдуть дуже повільно, це може коштувати комусь життя. Тому ми вважаємо за необхідне нагадати про це сьогодні», - розповіла одна активісток. 

Взуття, яке виставили активістки, символізує жертв домашнього насилля, яких не видно, тому що жертвам важко заявити про себе.

центр 10

центр 7

центр 2

центр 6

центр 4

Нагадаємо, питання створення кризового центру у Херсоні вже «з бородою». Рівно рік тому у сесійній залі міської ради відбувалася подібна акція. Тему створення Кризового центру у міській раді періодично «заговорюють». Наприклад, один з депутатів міської ради вирішив, що замість такого кризового центру для людей, які потерпають від насилля в родинах, варто створити центр «широкої допомоги».

Читайте також: 

У Херсоні активісти вимагають створити Кризовий центр

 У Херсонській міськраді заговорили про Центр «широкої допомоги»

ТОП-сумнівних проектів від влади на Херсонщині у 2017 році

Херсонським депутатам виставлять оцінку

В області зафіксовано більше 4 тисяч звернень щодо насильства в сім’ї

центр 12

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину