Pik
Сьогодні, 01 Октября 2020
10.05.2018
1165
0

У яких школах встановлять компостери для переробки харчових відходів

У яких школах Херсонщини встановлять компостери для переробки харчових відходів

Серед 200 шкіл, яким встановлять компостер для переробки харчових відходів з їдалень, є й 6 шкіл Херсонської області, передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену  Міносвіти.  Такими є результати еко-освітнього конкурсу «Компола».

За результатами конкурсу, у 200 з 400 шкіл, які подавалися на конкурс, буде встановлено компостер для переробки харчових відходів.
Серед переможців є навчальні заклади з усієї України, зокрема, і Херсонщини.

Мова йде про Херсонську гімназію № 3, Херсонську ЗОШ №50 ім. Романа Набєгова, НВК "загальноосвітня школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум" №51 ім. Г.О. Потьомкіна, Козацьку загальноосвітню школу  Бериславського району, Музиківську загальноосвітню школу Білозерського району, Опорний заклад НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад-гімназія" Асканія-Нова Чаплинського району.

Встановлення компостерів в школах-переможницях триватиме до 1 вересня 2018 року.

«Компола» – це спільний еко-освітній проект Мінприроди та Міносвіти, спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. Збирання заявок тривало з 10 по 24 квітня цього року. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк, і успішно реалізований у 32 навчальних закладах у різних куточках України.

Основна мета - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину