Pik
Сьогодні, 20 Травня 2018
10.05.2018
217
0

У яких школах встановлять компостери для переробки харчових відходів

У яких школах Херсонщини встановлять компостери для переробки харчових відходів

Серед 200 шкіл, яким встановлять компостер для переробки харчових відходів з їдалень, є й 6 шкіл Херсонської області, передає ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену  Міносвіти.  Такими є результати еко-освітнього конкурсу «Компола».

За результатами конкурсу, у 200 з 400 шкіл, які подавалися на конкурс, буде встановлено компостер для переробки харчових відходів.
Серед переможців є навчальні заклади з усієї України, зокрема, і Херсонщини.

Мова йде про Херсонську гімназію № 3, Херсонську ЗОШ №50 ім. Романа Набєгова, НВК "загальноосвітня школа І ступеня - спеціалізована школа ІІ ступеня - колегіум" №51 ім. Г.О. Потьомкіна, Козацьку загальноосвітню школу  Бериславського району, Музиківську загальноосвітню школу Білозерського району, Опорний заклад НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад-позашкільний навчальний заклад-гімназія" Асканія-Нова Чаплинського району.

Встановлення компостерів в школах-переможницях триватиме до 1 вересня 2018 року.

«Компола» – це спільний еко-освітній проект Мінприроди та Міносвіти, спрямований на підвищення рівня екологічної освіти та залучення молоді до практичних навичок сталого розвитку та споживання. Збирання заявок тривало з 10 по 24 квітня цього року. Проект був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк, і успішно реалізований у 32 навчальних закладах у різних куточках України.

Основна мета - дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію, щодо відповідального споживання.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
379
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
460
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину