Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
16.11.2018
859
0

У Херсоні з дітей з учнівськими квитками водії маршруток «здирали» по 6 і 8 гривень

У Херсоні з дітей з учнівськими квитками водії маршруток «здирали» по 6 і 8 гривень

У Херсоні, де сьогодні маршрутчики влаштували містянам -пасажирам  бойкот, потерпали не лише дорослі, але й діти, передає ПІК.

Як написала у Фейсбук активістка Ольга Цілинко, її син зранку дочекався маршрутки показав водієві учнівський та протягнув свої 3 гривні. Водій дитині сказав що проїзд 8, а за учнівським 6 гривень.

«Малий віддав всі свої гроші і поїхав. Уроки закінчилися о 14 годині, син простояв півгодини на зупинці і потім з Острова через міст пішов додому пішки, тому що тролейбусів немає, а на маршрутку у дитини не залишилося грошей. До нашого дому від школи більше години ходу. Ноги мокрі, руки льодяні, сам замерз вщент», - написала вона.

Журналіст Тарас Бузак також повідомив, що з його сина водій взяв 8 гривень.

«Сьогодні (щойно) малий їхав зі школи, тварина за кермом зідрала з нього 8 грн. Дитині 9 років. Був учнівський. Малий його показував. Маршрутка №6. Фу!! Мерзота!! Я не обіднію але здирати з дитини…», - написав він.

Нагадаємо, сьогодні активісти на брифінгу змусили міського голову пообіцяти, що він звернеться до правоохоронців з приводу законності сьогоднішнього самовільного підняття тарифу на проїзд перевізниками до 8 гривень. Водночас, мер проситиме суддю, який прийняв ухвалу про призупинення дії тарифу 6 гривень, переглянути це рішення. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину