Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
23.10.2018
279
0

У Херсоні презентували проект «Молодіжна столиця України»

У Херсоні презентували проект «Молодіжна столиця України»

За даними опитування U-report, 54 відсотки молоді хоче виїхати з України. Основна причина - молоді люди не бачать перспектив для себе, хоча й пишаються тим, що є громадянами України. Універсального рецепту, як змінити такий стан речей, не існує. Але фахівці кажуть, що більшість молодих людей не знають про можливості, які є в Україні, вони погано поінформовані про програми і проекти, які можна реалізовувати у своєму місті. Задля активізації молоді ініційовано конкурс-проект «Молодіжна столиця України», передає ПІК.

Презентація цього проекту відбулася у HUBWAY (Перший в Херсоні креативний простір). Вона була спрямована на те, щоб Херсон долучився до участі у конкурсі, перший тур якого закінчується 25 листопада. За його результатами буде відібрано 10 заявок від ініціативних молодіжних груп українських міст. Потім конкурсна комісія заслухає презентації та по певних критеріях визначить місто переможець.

«Рік тому ми розпочинали проект і зараз бачимо, що це не дарма, є зацікавленість різних міст. Можливість виграти розвиває конкуренцію, це той чинник, який ми імплементуємо в молодіжну політику. Минулому року було більше 50 заявок, відібрали 10. Виграло за результатами конкурсу презентацій місто Львів.

В оцінці важливо було розуміння містом що є молодіжна політика, чи є діалог влади та молоді, чи співпрацюють вони системно. Акцент робили не на кількості грошей, яку влада передбачає на підтримку молоді. Серед критеріїв також - наявність цікавих інновацій. В цьому році наближаємось до стандартів ЄС та більш детально будемо оцінювати бачення того, як місто планує скористатися брендом «Молодіжна столиця», - розповів партнер конкурсу, представник UIIP Institute Ростислав Томенчук.

Результатом перемоги у конкурсі стає можливість організовувати у своєму місті всеукраїнський молодіжний форум, отримати промоцію свого міста та проектів на державного та міжнародному рівнях.

Зазначимо, що участь можуть брати усі міста області, а заявку для заповнення можна знайти на сайті http://youthcapital.org.ua

За детальною інформацією щодо участі у конкурсі можна звертатися до координатора конкурсу Лук'янової Людмили [email protected] та тел. +380959257672

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину