Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
25.04.2018
554
0

У Генічеському районі просять збудувати газопровід за 2 роки

У Генічеському районі просять збудувати газопровід за 2 роки

У Генічеському районі на колегії РДА прийняли рішення звернутися до Херсонської ОДА та облради з приводу того, щоб  зменшити обсяги  фінансування будівництва газопроводу Асканія-Нова - Генічеськ з місцевих бюджетів району за рахунок збільшення витрат з обласного бюджету. Також тут просять завершити будівництво газопроводу не за 3 роки, а за 2. Про це пише генічеське видання «Новий візит», передає ПІК.

23 квітня голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв підписав розпорядження про проект змін до Програми розвитку газозабезпечення та газифікації Херсонської області на 2011 - 2020 рр. 

У цьому проекті пропонується будівництво газопроводу Асканія-Нова - Генічеськ завершити протягом 3-х років (з 2018 по 2020 р.) і отримати для фінансування робіт з місцевих рад Генічеського району 32,5 млн. гривень.

Так, згідно з проектною документацією, яка вже пройшла державну експертизу, вартість газопроводу до Генічеська становить 651 млн гривень.

Передбачається, що 90% вартості робіт візьме на себе держава - 586 млн. гривень, а по 5% внесуть з обласного бюджету (32,5 млн. грн) і бюджетів місцевих рад Генічеського району (32,5 млн. грн).

Це питання було розглянуто на сьогоднішній колегії Генічеської райдержадміністрації. Як зазначив голова Новоолексіївської селищної ради та голова Асоціації селищних та сільських голів Генічеського району Олександр Бурковський, така сума може виявитися непідйомною для місцевих бюджетів.

Тому на колегії було прийнято рішення про звернення до Херсонської облдержадміністрації та облради з проханням зменшити обсяги на фінансування будівництва газопроводу з місцевих бюджетів району за рахунок збільшення витрат з обласного бюджету.

Крім того, в зверненні пропонується побудувати газопровід Асканія-Нова - Генічеськ не за три, а за два роки.

Читайте також:

 Газопровід до Генічеська – можливість розвивати газові родовища

ДП «Укрдержекспертиза» схвалила проект газопроводу

Олександр Воробйов визначив для себе три завдання

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину