Pik
Сьогодні, 22 Січня 2019
21.12.2018
172
0

Творча молодь позмагається за право розмалювати стіну на стадіоні Аграрного університету

Творча молодь позмагається за право розмалювати стіну на стадіоні Аграрного університету

19 грудня в Херсонському державному аграрному університеті стартував перший етап арт-фестивалю “Мальовнича Україна”. Він проходить на кафедрі будівництва факультету водного господарства, будівництва та землеустрою, повідомляє прес-центр ХДАУ, передає ПІК.

До участі в арт-фестивалі запросили учнів технікумів та студентів вузів Херсонщини — творчу молодь, яка здобуває не художні спеціальності. Тема робіт — “Туристична Херсонщина”: завданням першого етапу фестивалю є показати цікаві місця, що можуть зацікавити туристів та спонукати їх відвідати наш регіон. Учасники мають зобразити обраний туристичний куточок в одному з трьох сучасних стилів: пейзаж, колаж-комікс (використання фото) та сучасний урбаністичний стиль. А щоб допомогти молоді зорієнтуватися в нових техніках, студенти ХДАУ, які навчаються на спеціальності “архітектура та містобудування”, провели для учасників заняття-консультацію: учасник-аматор приходив уже з ідеєю, і йому допомагали її реалізувати.

Учасники фестивалю повинні до березня підготувати свої роботи та представити їх на розсуд експертної комісії. Переможці першого етапу отримають можливість зобразити свій твір на бетонній площині на стадіоні Аграрного університету та поборотись за головний приз (що це, таємницю поки що не розкривають ). А до участі у другому етапі арт-фестивалю запросять ще й школярів Херсонщини.

Організаторами “Мальовничої України” виступили ХДАУ, департамент освіти, науки та молоді ОГА, студентська рада при ОГА, студентський парламент Аграрного університету та громадська організація «Південна аграрнамолодь».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину